12:26 am - Pazartesi Şubat 10, 2019

  Crysis 3 Türkçe Olarak Satışa Sunuldu

  Yazar: | 23 Şubat 2018 | 0
  crysis 3

  Sabırsızlıkla beklenen ‘Crysis 3′, dünyayla aynı anda ve yüzde 100 Türkçe olarak Playstore’da.

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi Ttnet’in dijital oyun platformu Playstore, dünyaca ünlü oyunları en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunuyor. Playstore şimdi de Crytek tarafından hazırlanan ve yüzde 100 Türkçe olarak sunulan “Crysis 3″ oyununu dünya ile aynı anda oyunseverlerle buluşturuyor.

  96 TL’YE SATILIYOR

  Ödüllü geliştirici Crytek tarafından hazırlanan ve yüzde 100 Türkçe olarak sunulan “Crysis 3″ oyunu dünya ile aynı anda Playstore’da yerini aldı. Playstore, “Crysis 3″ oyunu için uygun ödeme koşulları ve taksit seçeneği de sunuyor. Ttnet’li oyunseverler bu muhteşem oyuna Ttnet faturasına yansıtarak, aylık 8 TL’den başlayan taksitlerle 96 TL’ye sahip olabiliyorlar.

  Crytek’in son gözdesi CryEngine 3 ile hazırlanan oyun “Crysis” hayranlarına, harika grafikler eşliğinde muhteşem bir macera vaat ediyor.

  Hikaye

  Crysis 3, Crysis 2′den 24 yıl sonrasında yani 2047 yılında ve bir kez daha New York şehrinde geçiyor. İkinci oyunda gerçekleşen büyük savaşın ardından Prophet, Crynet tarafından hapse atılır ve Ceph (uzaylı) ler tarafından dünya üzerinde o ana kadar görülmemiş en büyük işgal gerçekleştirilir. Ayrıca New York, Crysis 2′nin sonundaki büyük patlamadan sonra sular altında kalır ve şehir ormanımsı bir hal alır. Bu olaylardan sonra şehrin bir kısmı Cell Corporation tarafından Nanodome adı verilen dev bir fanusun içine alınır. Nanodome içerisindeki alana ise “New York City Liberty Dome” adı verilir. Cell Corporation bu fanusun amacının karantina bölgesi oluşturmak ve insanları uzaylılardan korumak olduğunu söylesede, Prophet, Cell Corporation’ ın Nanodome içerisinde dünyayı ele geçirmek için teknoloji geliştirdiğini öngörür. Crysis 3′te ana karakter Prophet olacak. Prophet bu defa intikam için savaşacak.

  Crysis 3, Microsoft Windows, Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilmiştir. Oyunda Crysis 2′de kullanılan CryEngine 3′ün geliştirilmiş sürümü kullanılmıştır. Crysis 3′ün geliştirme süreci tamamlanmıştır. Crytek Ceo’su Cevat Yerli, Playstation 3 ve Xbox 360′ta artık son noktaya geldiklerini, konsollarda Crysis 3′ten daha ileriye gidilemeyeceğini ve Playstation 3 ile Xbox 360′ın artık eskidiğini, yeni nesil konsolların artık çıkması gerektiğini belirtti. PC’nin ise kendilerinden hala 2 nesil ileride olduğunu, fakat Crysis 3′ün son teknoloji donanımlarla donatılmış PC’lerin bile sınırlarını zorlayacağını belirtti.

  Crysis 3 Sistem Gereksinimleri

  CPU: 2.4 GHz Quad Core Processor, Intel Core i5 veya üstü

  RAM: 2GB (4GB for 64-bit Operating Systems)

  Grafik: Nvidia GTX 500-Series or AMD 6000-Serisi ve üstü

  Sistem: Windows 7, Win 7 64-bit  DX: DirectX 11

  Filed in: HABER

  Yorum yok.

  Bir yanıt bırak