4:58 am - Salı Kasım 17, 2020

Dailymotion Plus Nedir ?

502 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
dailymotion plus

Dailymotion Plus vizyon ve bağımsız filmleri, TV dizilerini ve çocuk programlarını reklamsız olarak sunan premium içerikli bir eğlence platformdur.

Dailymotion Plus, Orange Telecom’un sahibi olduğu Dünyanın en büyük bağımsız video platformu ve en çok ziyaret edilen ilk elli sitesi arasında yer alan Dailymotion SA’ nın ve MCD Video A.Ş. ‘nin ortak girişimidir. Dailymotion Plus, Türk film severlerin zevklerini göz önünde tutarak Warner Bros, Sony Pictures, Miramax, Lionsgate ve Marc Dorcel gibi dünyanın en iyi yapımcılarının filmlerinden özenle oluşturduğu arşivi üyelerine  sunmaktadır. Dailymotion Plus üyeleri, Dailymotion Plus’ın geniş arşivindeki binlerce filme kolayca ulaşıp birkaç saniye içerisinde izleyebiliyor.

Dailymotion Plus kullanıcılarına, üyelikleri süresince ekstra fatura gelmez. Site üzerinden üyeliğini aktive ettiğinde tüm içeriklere sınırsız erişim sağlarsın. Aylık 7,99 TL karşılığında internet bağlantısı olan tüm cihazlarda film keyfini çıkarmak için birkaç saniye içerisinde Dailymotion Plus’a üye olabilirsin. Üstelik Dailymotion Plus abonesi olmak için herhangi bir taahhütte bulunman istenmez. Üyeliğini sonlandırmak da en az üye olmak kadar basittir. Kısaca Dailymotion Plus, internette film izlemenin en iyi ve en pratik yoludur.

Dailymotion Plus üyelerinin, internet bağlantısı olan heryerde,  sevdikleri ve sabırsızlıkla bekledikleri yerli ve yabancı filmleri istedikleri zaman izleme imkanı sunmaktadır.

Dailymotion Plus herhangi bir yazılım indirmeyi gerektirmemektedir ve film keyfinizi gereksiz Reklamlarla film bir reklam eklentisiyle kesilmez.
Dailymotion Plus filmlerin gösterim haklarını alarak üyelerine yasal bir platform sunmaktadır. Dailymotion Plus’a kişisel bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler ve akıllı televizyonlardan rahatça ulaşılabilmektedir.

siteye-git

Loading...
5/5 - 1
You need login to vote.
UYARI: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.
Bir Cevap Yazın