6:47 pm - Pazartesi Eylül 29, 2019

Electronic Arts, Amerika’nın En Kötüsü !

124 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
ea

Ünlü oyun dağıtıcı Electronic Arts, “Amerika’nın En Kötü Şirketleri” oylamasında en çok oyu alarak birinci oldu. EA’den Peter More konu ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

EA, Amerika’da 250 bin kişinin oy vererek katıldığı “Amerika’nın En Kötü Şirketleri” oylamasında AT&T ve Amerikan Bankası gibi dev şirketleri geride bıraktı ve en kötü şirket seçildi.

Oyun geliştiriclere uyguladığı baskılarla eleştirilen EA, para odaklı politikası yüzünden bir çok mecrada alay konusu olmuştu.

Son olarak da Simcity’nin sunucu sorunları ve internet bağlantısı istemesi yüzünden büyük tepki alan şirket, oyunu satın alan müşterilerinden özür dilemek için bünyesindeki hit oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu.

EA’dan Peter More, yaptığı samimi açıklamada; EA’nin Yankee’ler, Los Angeles Lakers ve Manchester United gibi hem çok eleştirilen hem de çok başarılı bir firma olduğunu söyledi. Yanlış adımlar attıklarını kabul eden More, beklentileri karşılayamayan oyunlarının sunucularının kapatılmasını, yeni ücretlendirme politikasındaki yanlışlıkları ve Simcity’deki beceriksizliklerini kabul etti ve “oyunculara bundan daha iyisini vermeliyiz” dedi.

Peter More, yaptığı bu dürüst açıklamalar ile oyuncuların gözünde itibarı düşen EA için iyi bir imaj oluşturdu. Umuyoruz EA, daha düzgün adımlar atar ve oyuncuları mennun eder.

 

Son Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İnternet, İndir, Yaşam ve Bilgi Blogu and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla