7:13 am - Pazar Temmuz 13, 2019

Format Factory İndir – Ücretsiz Video Dönüştürücü ve Birleştirici

138 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Format Factory İndir

Format Factory, ses, video ve hatta görüntüleri en popüler biçimler arasında dönüştürmenizi sağlayan kapsamlı, ücretsiz bir dönüştürücü programıdır.

Format Factory’nin desteklediği biçimler arasında WMV, AVI, MPG, MP3, WMA, AAC, JPG, PNG, GIF ve çok daha fazlası bulunuyor. Daha da iyisi, Format Factory, PSP ve iPhone de dahil çoğu yaygın taşınabilir cihazın kullandığı ortam biçimlerini destekliyor..

Arayüzü fazla sezgisel olmasa da, uygulamanın kullanımı çok kolay. Format Factory’nin dosya tarayıcısı hedef biçimi seçene kadar görüntülenmiyor; bu da biraz garip. Ama bunu bildiğiniz sürece sorun yok. Dönüştürülecek dosyaları veya bütün klasörleri seçebilir, aynı zamanda bazı temel dönüştürme ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Format Factory çok orijinal bir uygulama değil; ama onu faydalı yapan şey ses ve videonun yanında resimleri de dönüştürebilmesi. Bu tür dönüştürücülerin çoğu sadece ses ve videoyu dönüştürür; bu nedenle listeye resimlerin de eklenmesi uygulamayı ayrıcalıklı kılıyor. Özellikle de ücretsiz olduğunu düşününce. Format Factory’nin, iki ayrı klipi alarak birleştirmenizi ve sonra dönüştürmenizi sağlayan ses Birleştirici özelliğini de beğendik. Mobil dönüştürmeler için ön ayarlı profiller olsaydı çok güzel olurdu, ama ücretsiz bir uygulamada her zaman hepsini bulamayabiliyorsunuz!

indir

 

Son Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla