3:57 am - Çarşamba Temmuz 23, 2019

Genymotion İndir – Bilgisayarda Android Uygulamalarını Açma

372 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
genymotion

Windows için hızlı ve güçlü bir Android emülatörü

Genymotion piyasadaki en iyi ücretsiz Android emülatörlerinden biridir. Güçlü ve kullanımı kolay olan yazılım, doğal olarak meraklıları ve Android geliştiriciler için ilgi çekici olacaktır.

Genymotion uygulamasının kullanımı kolaydır ve Android telefonların (örneğin Google Nexus ve ürün Samsung Galaxy serisi gibi popüler modellerde dahil) onlarcasını taklit edebilirsiniz. Bilgisayarınızın klavye ve faresi otomatik olarak algılanır ve uygulama üzerinden internet erişiminde hiçbir sorun olmaz. Konum belirleme seçeneklerini etkinleştirebilir ve hatta Android uygulamaları başlatıldığı zaman emülatör penceresinin boyutunu artırmak veya azaltmak mümkündür.

Genymotion emülatörü açılışındaki seçenekleri ücretsizdir, ancak ana menü ADB (Android Debug Bridge), sadece en gelişmiş kullanıcılar için yararlı seçenekler sunar.

Genymotion güçlü bir yazılım olmasının yanı sıra kaliteli ve de ücretsiz olması göz önünde bulundurulduğunda şaşırtıcı derecede iyi. Ama yine de mükemmel değil. Örneğin ekranın dönme takliti bazı sorunlara neden olabiliyor.

Programla beraber entegre olarak Oracle VirtualBox 4.2.24 indirilmektedir, Aşağıdaki linkte entegreli olarak indirebilirsiniz.

indir butonu küçük

 

Son Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
5/5 - 1
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla