2:36 pm - Cumartesi Temmuz 9, 1176

Global Strike – Ücretsiz 3D Fps (Silah) Oyunu

103 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
Global Strike

Global Strike Game321 tarafından yayınlanan 3d mmofps (First Person Shooter) tarayıcı tabanlı çok oyunculu silah oyunudur.

Herhangi bir eklenti indirmeden sadece bir tarayıcı açarak, oyuncular arasında hemen mükemmel FPS oyun zevkini yaşayabilirsiniz. 3D oyun motoru ağ gecikmesi olmadan oyunculara akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Global Strike oyununda mutant, solo, ekip ve bomba defuse modu gibi oyuncular için birden fazla savaş modu seçenekleri sağlıyor. 

Global Strike Özellikler

Boot Camp – Yeni başlayanlar için bir Boot Camp modunda oyuncular gerçek maçlara hazırlanmak için AI botlara karşı pratik yapabilir, zorluk derecesini değiştirilebilir ve benzer yeteneklere sahip rakipler ile maç yapabilir. Böylece oyuncular hızlı yeteneklerini geliştirirken Globe Strike mücadele ritmine uyum ve başarı için sağlam temeller atmak mümkün olacak.

Silahlar – Global Strike oyununda birçok silah bulunmaktadır. Uygun bir silah seçimi sadece oyuncuların yeteneklerini artırmak için değil, aynı zamanda daha keyifli bir oyun deneyimi sunacaktır.

Aksiyon, Reaksiyon – 60 fps akıcı kare hızı ile hareket etmek ve gerektiği gibi tepki vermek mümkün olacaktır.

kayıt ol oyna

line

Güncellendi : 2 Temmuz 2020
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Yorumunuz?
Yanıtla