9:02 am - Cuma Ağustos 1, 2019

Google Drive İndir – Google Çevrimiçi Dosya Depolama

101 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Google-Drive-indir

Google’ın çevrimiçi dosya depolama servisi uzun yıllardır bütün internet kullanıcıları tarafından bekleniyordu.

Google Drive adı verilen bu programı kullanarak Google Drive aktif hale getirilmiş hesabınıza program üzerinden erişebilir ve Google Drive web servisi üzerinde sakladığınız tüm dökümanlara, belgelere ve dosyalara bilgisayarınızdaki bir klasörü kullanıyormuşsunuz gibi erişebilir ve cihazlarınız arasındaki dosya aktarımını hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Google Drive ile bütün dökümanlarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir ve yedeklediğiniz dosyalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bilgisayarınızı kullanarak Google Drive’a yüklediğiniz tüm dosya ve dökümanları görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığı durumlarda bile dosyalarınıza erişebilir kullanılır duruma getirebilirsiniz. PDF ve Office belgeleri gibi bir çok dosyayı yükleyip görüntüleyebileceğiniz Google Drive Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda bulunması gereken bir uygulama.

Programı yükledikten sonra tek yapmanız gereken drive.google.com adresine girdikten sonra Google Drive hesabınızı aktif hale getirmek.

indir butonu küçük

 

Son Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla