CrossFire

CrossFire İndir – Ücretsiz Online Fps Oyunu

CrossFire (Ücretsiz Online Fps Oyunu) SmileGate tarafından kişisel bilgisayarlar için geliştirilen, taktiksel birinci şahıs çevrimiçi video oyunu. CrossFire, kendi sunucuları üzerinden ücretsiz olarak gerçek rakiplere karşı oyun oynama imkânı sağlamaktadır.

Birkaç dakikanızı alan yüklemeden sonra, Cross Fire ekran isminizi ve karakterinizi seçmeniz gerekiyor. Üç seçeneğiniz var: Rus bir OMOH askeri, British SAS ya da US S.W.A.T. üyesi. Donanabileceğiniz çok çeşitli silahlar da var. Bu menüler bir miktar karmaşık ama istemiyorsanız çok fazla zaman harcamanız gerekmiyor.

Oyunun sunucularına dahil olmak çok kolay ve dahil olduğunuzda katılabileceğiniz birçok oyun seçeneğiyle karşılaşıyorsunuz ya da kendi oyununuzu da yaratabiliyorsunuz. Cross Fire’da dört oyun modu var: klasik Team Death Match, Search and Destroy, Elimination ve içlerinde en yaratıcı olan Ghost Modu. Burada bir takım gizlenmiş ve bıçaklı oluyor ve bir hedefi yok etmek için sessiz sedasız ilerliyor.

Team Death Match hızlı nişan alma hamlesi olduğundan en popüler mod gibi görünüyor. Kontroller tipik FPS kontrolleri ve iyi çalışıyorlar. Grafikler, mükemmel olmasa da, fena değil, bu da Cross Fire’ın birçok PC’de sorunsuz çalışması demek oluyor. Bedava çok oyunculu bir oyuna göre harika. Müzik süper ve oynaması gerçekten çok keyifli.

kaydol indir

line

One comment

  1. ben hiç oynamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir