6:17 am - Pazartesi Şubat 16, 2020

Günlük Gazete Manşetlerini Okuma Sitesi – PressDisplay

2287 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
press-display

PressDisplay.com, size yayıncıların okurlarını yenilikçi dijital ve ağ oluşturma çözümlerine ulaşmasını sağlayan piyasa dışı gazete dağıtımında lider NewspaperDirect, Inc. tarafından sunulan dijital bir Gazete Okuma platformudur.

PressDisplay.com sevdiğiniz gazeteleri tek bir sitede okumanın en uygun, eksiksiz ve ucuz yoludur. PressDisplay.com’e abone olan kullanıcılar, gazetelere yayınlandıkları gün erişim sağlarlar. PressDisplay.com, basit kullanıcı arayüzü ve kullanımı kolay gezinti araçlarıyla okuma deneyiminizi zenginleştirir.

Yeni piyasaya sürülen PressReader ürünümüz, çevrimiçi ve çevrimdışı kolay okuma için evrensel bir platform olarak tasarlanmıştır. PressReader, kullanıcıların istedikleri gazete ve dergi yayınlarını indirmelerini, saklamalarını ve yönetmelerini sağlar.

Yeni PressDisplay.com sitesi, okuyuculara kapsamlı SmartNavigation Uygun arama ve imleme araçlarının tutulması sağlar ve bu gelişmiş dijital özellikler NewspaperDirect’in son teknolojisine eklenmiştir. SmartNavigation, şimdi okuyuculara geleneksel 2 sayfa gazete görünümü, içindekiler, sayfa atlayışları (makale bağlantı bölümleri) ve kolay okunur metin görünümleri de sunuyor. Bu teknoloji, anında tercüme özelliği ile gazete okuma deneyimini daha da geliştirir. Okuyucular, artık gazetelerini başlıca birkaç dile çevirebilirler.

PressDisplay.com, okuyucular evdeyken veya dışarıdayken onlara geniş kapsamlı gazeteler sunarak dünya olaylarına evrensel bir bakış açısı sağlar.

siteye-git

 

Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Kategori
Yorumunuz?
Yanıtla