2:05 pm - Cumartesi Temmuz 5, 0605

iPad’lerde Microsoft Office Dönemi

122 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
ipad office

Yazılım devi Microsoft, Office uygulamasını dün gece itibariyle iPad’ler için de kullanılabilir hale getirdi. Ücretsiz indirilebilecek uygulaması içinde Word, PowerPoint ve Excel özellikleri yer alıyor.

Microsoft, iPad’ler için Office uygulaması geliştirdi. Apple’ın uygulama mağazası AppStore’lardan indirilebilecek Office uygulaması içinde Word, PowerPoint ve Excel özellikleri yer alıyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uzmanlar, iPad için geliştirilen Office uygulamasının Microsoft’un son yıllardaki en başarılı ürünü olarak gösteriyor.

AVANTAJ OLARAK KULLANMAK İSTEMİŞTİ

Microsoft şirketi uzun bir süre iPad için Office programı geliştirmeyi erteledi ve kendi tableti Surface için bir avantaj olarak kullanmak istedi. Ancak Surface tabletler beklenen başarıya imza atamadığı için uygulamayı geliştirmek zorunda kaldı.

YENİ CEO TANITTI

iPad için Office uygulamasını Microsoft’un yeni CEO’su Satya Nadella tanıttı. Uzmanlar, Nadella ile birlikte şirketin kendi ürünlerini korumak yerine kazanç elde edebileceği alanlarda stratejik adımlar atmaya başlayacağına işaret ediyor.

Kaynak: Rs Fm

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla