1:01 am - Cuma Temmuz 25, 2019

K-Lite Codec Pack Full İndir- Ücretsiz Video Çözücü

142 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
K-Lite Codec Pack indir

K-Lite Codec Pack videolar için gerekli olan codec yazılımları ve ilgili araçlar içeren ücretsiz bir video-ses çözücü programıdır. K-Lite Codec Pack Full çok fazla sayıda codec içermektedir. Video dönüştürebilmek için gerekli olan codeclerde bu paketin içerisinde yeralmaktadır. Profesyonel kullanıcılar için önerilir.

Bu kod çözücü paketi sayesinde karşılaştığınız neredeye tüm görüntü ve ses dosyalarını açabilirsiniz.
K-Lite Mega Codec Pack ile bilinen tüm ses ve video uzantılarını net, hızlı ve sorunsuz bir biçimde oynatabilirsiniz. İster bir DVD filminiz olsun, ister internetten indirdiğiniz bir tanıtım filmi olsun, K-Lite Mega Codec Pack ile sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve sahip olduğu özellikleri gördükten sonra, diğer medya oynatıcıları kullanmak istemeyeceksiniz.

K-Lite Codec Pack Full, yazılımının kurulumu sırasında size paketin tüm içeriğinin bir listesi sunulacaktır. Bu listede bulunan tüm içerik sizin için gerekli olmayabilir. O nedenle kurulum sırasında bu içeriğe göz atarak yalnızca ihtiyacınız olanları seçmenizi öneririm. Eğer bu konularda yeterli bilgiye sahip değilseniz “Profil 1 – Default (Varsayılan)” seçeneğini kullanabilirsiniz.

indir-download

 

Son Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla