March of War

March of War Oyna – İndir – Ücretsiz Online Savaş Oyunu

March of War (Ücretsiz Online Savaş Oyunu) ISOTX tarafından sunulan sıra tabanlı (oyuncular hamlelerini sıra ile yaparlar) ve çok oyunculu bir strateji oyunudur.

İkinci Dünya Savaşı yıllarına farklı bir bakış açısıyla hoş bir oyun deneyimi sunuyor. Her ayın ilk perşembesi oyuncular için yeni bir savaş modu içeren yeni bir bölümün oyun içerisine entegre edildiği March of War’da isterseniz bilgisayar kontrollü oyun botlarına karşı oynayabilir veya savaşlara katılarak diğer oyuncularla çarpışabilirsiniz.

Oyunu Steam’de MAC ve Windows platformları için tamamen ücretsiz olarak indirebilir yada java destekli olarak tarayıcı üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunda market sistemi bulunuyor markette bulunan eşyalarla karakterinize kostümler, silahlar, güçlendiriciler ve sizin için savaşması adına çeşitli birlikler satın alabilirsiniz. Oyun içerisinden kazanabileceğiniz veya satın alabileceğiniz kartlarla, oyundaki haritalardan herhangi bir tanesinde kullanarak o bölgedeki birimlerinizi güçlendirebilir veya farklı kartları kullanarak farklı bölgelere saldırı düzenleyebilirsiniz.

NOT : Bu oyun Steam Topluluğu üzerinde barındırılıyor.

Oyunu indirmek için aşağıdaki İNDİR butonuna tıklayın sonra sitede  “March of War Oynayın” sağ alt tarafında bulunan OYUNU OYNA butonuna tıklayın bilgisayarındızda Steam’in yüklü olup olmadığını soracaktır yüklü değilse eklentiyi kurun indirme işlemi bu eklenti ile gerçekleştirilecektir.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir