Online Resim Sıkıştırma – Compressnow (Kayıpsız Sıkıştırma) | Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi
1:15 pm - Çarşamba Ekim 22, 2019

Online Resim Sıkıştırma – Compressnow (Kayıpsız Sıkıştırma)

240 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
compress-images-online

Compressnow fotoğrafların algısal kalitesini etkilemeden fotoğrafların boyutunu azaltan herhangi bir tarayıcı üzerinde kullanılabilen online gif, jpg, jpeg, png sıkıştırma teknolojisidir.

Beta sürümde olan online Compressnow, geliştirdikleri teknoloji ile gif, jpg, jpeg, png formatındaki grafikleri manuel olarak ayarlıyabildiğiniz sıkıştırma yüzdesi ile istediğiniz oranlarda daha fazla sıkıştırabilirsiniz. Bunu yaparken de görüntüde gözle görülebilir bir bozulma meydana getirmiyor.

Compressnow öncelikle görüntüyü insan gözünün algılama sistemine benzer bir sistemle tarayıp, daha fazla sıkıştırılabilecek bölgeleri belirliyor. Daha sonra yine Compressnow tarafından özel geliştirilmiş sıkıştırıcı devreye girip, görüntüyü seçtiğiniz düzeyde sıkıştırıyor. Sıkıştırma işi Compressnow standartına uygun yapıldığı için ortaya çıkan dosyayı göstermek için ek bir uygulama gerekmiyor, dosya bildiğimiz gif, jpg, jpeg, png dosyalarından biri oluyor.

compress

Çoklu olarak (10 adet) grafik sıkıştırabilirsiniz maximum dosya boyutu 9 mb’tır.

siteye-git

 

Son Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Mainpc » Webmaster, Teknoloji, İndir, Yaşam ve Bilgi Sitesi and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla