11:36 am - Salı Temmuz 22, 2019

Pockie Pirates Oyna

80 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
pockie pirates

Pockie Pirates, bilinen Pockie Ninjanın yaratıcı firmasının diğer oyunlarından biridir. Oyunun konusu herkesin bildiği anime olan One Piece. Oyunun ilerleyişine girmeden önce özetini şöyle söyleyebilirim. One Piece animesinin başlangıcındaki konulardan başlayıp sırayı hiç bozmadan devam ediyor. Yani oynarken alacağınız diğer bir zevk One Piece animesinin içinde olduğunuzu hissetmek olacak. Çünkü amacınız oyunda güçlü bir korsan olup güçlü bir tayfa kurmak ! Oyunun içindeki bir çok sistem sizi zaten kendine çekecektir.
Oyunun dövüş olayı klasik Pockie Ninjanınkine benzemektedir. Yani otomatik dövüş sistemi var. Gene Pockie Ninjada olduğu gibi bu oyunda da dövüş dışındaki her şeyi siz yapıyorsunuz. En sevilmesi gerek nokta burası. Çünkü oyun RPG teriminin oldukça güzel yönlerini barındırmakta.

Oyunun görevleri otomatik yönlendiriyor. Yani görev yapamama gibi bir sıkıntınız olmayacaktır.

Oyuna ilk girdiğin anda size dört tane sınıf verilir.

Swordsman: Kılıçustası sınıfının savunması gözle görülür şekilde fazladır. Bunun yanında atağı azımsanmayacak derece iyidir. Ben bu sınıfı Hybrid olarak görürüm. Çünkü her ikisinin ortalaması neredeyse aynıdır. [/font][/i]

Sniper: Temeli hızlı ataklar üstüne kuruludur. Vuruşlarının level ilerledikçe etkiliği olduğunu görebilirsiniz. Dodge özelliğini arttırırsanız savunmada bile üstünlük sağlayabilirim.

Navigator:Büyü üzerine kurulu bir sınıftır. Bu sınıfta büyü özelliği ne kadar fazla olursa skilleri o kadar etkili olur. Yüksek saldırı gücüne sahiptirler.

Doctor: Oyunun iyileştirici özelliğini taşıyan tek sınıftır. Grup Heal ve Tekli Heal olmak üzere iki tür Heal çeşidi vardır. Bunun dışında tayfasının atak ve savunmasını arttırma ve doğrudan saldırma gibi skillerede sahiptir. Hangisini seçmek sizin taktiğinize kalır.

kayıt ol oyna

[jwplayer config="Main Pc" mediaid="1867"]

 

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla