Recuva İndir – Silinen dosyalarınızı Recuva ile kurtarın
By adminc On 4 Oca, 2018 At 03:37 PM | Categorized As İndir | With 0 Comments

recuva-indirRecuva geç tanışmama rağmen kısa zamanda vazgeçilmezlerim arasında yer almayı başaran, can kurtaran özelliklere sahip sevimli bir program. Herhangi bir dosyayı sildikten sonra hemen geri dönüşüm kutusunu boşaltmak gibi gereksiz bir alışkanlığım var, evet kimileri masaüstüne sağ tıklayıp “Yenile” der benim de olayım bu. Çöp kutusunun dolu simgesini görmeye tahammül edemiyorum. Başıma sürekli iş açan bu zevzek alışkanlığım bir tarafa, bazen elimde olmayan sebeplerle dosyalarımı kaybettiğim de oluyor, işte Recuva bu gibi durumlarda gerçekten çok büyük iş görüyor.

Nedeni ne olursa olsun kaybettiğiniz dosyalarınızı özellikle silinmesinin üzerinden çok fazla zaman geçmemişse program sayesinde büyük bir ihtimalle kurtarabiliyorsunuz. Küçük ama işlevsel programın yetenekleri bununla da sınırlı değil, fiziksel olarak zarar gören veya format atılan disk ve hafıza kartlarından dosya kurtarmak, varlığından rahatsızlık duyduğunuz dosyaları geri dönüştürülemez biçimde silmek gibi takdire şayan özellikleri de var.

Bir çoklarımızın zaten aşina olduğu temizlik ve bakım yazılımı CCleaner‘ın yapımcısı Piriform tarafından üretilen ve ev kullanımı için amme hizmeti olarak ücretsiz dağıtılan Recuva’yı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

indir-download

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: