2:04 pm - Pazartesi Temmuz 5, 4776

Samsung Yeni Curved (kavisli) Televizyonunu İstanbul’da Tanıttı

104 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
samsung curved oled hdtv

Koreli teknoloji devi Samsung, yakında satışa sunmaya hazırlandığı kavisli televizyonunu ilk kez İstanbul’da görücüye çıkardı.

Samsung, akıllı televizyon pazarında liderliği ele geçirmek için büyük çaba sarf ediyor. Güney Koreli şirket, 65 inçlik, curved (kavisli), gözlüksüz 3 boyut etkisi yaratabilen televizyonunu, ilk kez İstanbul’da, Bayrampaşa semtinde yaptığı büyük organizasyonla basına tanıttı.

Samsung üst düzey yöneticisi Hyunsuk Kim, yeni politikaları hakkında bilgi verirken iddialı ifadeler kullandı. Kim, ‘Kavisli televizyonlar çıktıktan sonra ilk 700 satışımızın yüzde 97′si bu modellerden oluştu. Bu oran gelecekteki kavisli ekran satışlarıyla ilgili önemli ipuçları veriyor. Kavisli televizyonların pazar payı iki yılda yüzde 20′ye ulaşacak. Böylece kavisli televizyonlarla büyüyen bir jenerasyon oluşacak. Bu televizyonlarla büyüyen çocuklar artık televizyonları düz yerine kavisli çizecek. Birkaç yıl içerisinde model gamımızdaki cihazların yüzde 90′ı kavisli olarak tasarlanacak. üretim bandımızı kolaylık üstüne kurduk. Bizim için kavisli televizyon üretmek, düz televizyon üretmek kadar kolay.’ açıklamasında bulundu.

Kaynak: Yeni Şafak

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla