5:32 pm - Pazartesi Temmuz 7, 2019

SopCast İndir – Video Yayını Yapma Programı

118 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
single-thumb.jpg

SopCast, ücretsiz çevrimiçi TV kanallarını izlemenize ve aynı zamanda kendi kanalınızla yayın yapmanıza olanak sağlayan Türkçe dil desteği bulunan bir uygulama. Peer to peer (P2P) teknolojisini kullanıyor; böylece devasa bant genişliklerine veya devasa sunuculara ihtiyacınız olmuyor.

P2Püzerinden yapılan yayının güzelliği, herkesin istediği her şeyi yayınlayabilmesi ve böylece oldukça demokratik bir medya ortamının oluşması. Daha önce bahsedilen her iki program da kullanılan bu teknolojinin iyi birer örnekleri; ancak SopCast’in (‘SoP’, ‘P2P üzerinden yayın’ teriminin kısaltması olduğu için bu şekilde adlandırılmış) daha iyi olduğu söylenebilir çünkü kolaylıkla kendi kanalınızda yayın yapmanıza olanak sağlıyor.

SopCast’in esas cazip yanı ve aynı zamanda kanallarının bir karmaşa şeklinde görünmesinin esas sebebi, SopCast üzerinden kendi kanalınızı yayınlayabiliyor olmanız. Programınızı çekip, düzeltip, bilgisayarınızı yükledikten sonra, tek yapmanız gereken onu SopCast’te yayınlamak ve diğerlerinin bağlanıp izleyebileceği bir sunucu adresi seçmek.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla