12:06 am - Cuma Temmuz 25, 2019

SoundCloud İndir – Müzik Dinleme Uygulaması

74 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
new-soundcloud

Sosyal medyanın gitgide daha popüler hale gelmesi sadece internet veya bilgisayar kullanma alışkanlıklarımızı değil hayatımızın çok daha önemli kısımlarını da değiştirir hale geldi. Bunlardan bir tanesi de müzik dinleme alışkanlığımız oldu.

SoundCloud çevrimiçi müzik dinlemeye yeni bir bakış açısı getiren ve diğer sosyal medya araçlarıyla entegrasyon sunan bir web uygulaması. Temel özelliği alışılagelmiş müzik web uygulamalarının aksine içeriğinin tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulması, paylaşılması, oylanması ve dinlenmesi.

Hem ülkemizde hem de yurtdışında oldukça popüler hale gelen SoundCloud sayesinde hem amatör hem de profesyonel müzisyenler çalışmalarını yükleyebiliyor ve bunları dinleyen kullanıcıların geri dönümlerini elde ediyorlar.

Müzisyen olmayan diğer kullanıcılar dilerlerse sadece müzik dinleyebilirler, dilerlerse de müzisyenlerle iletişim kurup dinledikleri parçaları paylaşabilirler. SoundCloud sayesinde artık popüler olmak sadece klasik medya araçları vasıtasıyla sağlanmaktan da kurtulmuş oluyor.

Temel versiyonu ücretsiz olan SoundCloud, daha kapsamlı işler yapmak isteyen kullanıcılar için çeşitli ücretli üyelik seçenekleri de sunuyor. Sadece dinleyici olmak isteyenler için temel versiyon fazlasıyla yeterli olacaktır.

Ayrıca SoundCloud temelini kullanan pek çok mobil uygulama da farklı platformlarda yer alıyor.

En kaliteli müzik web uygulamalarından birisi olan SoundCloud’u denemeden geçmeyin!

indir-download

 

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla