3:22 pm - Çarşamba Haziran 25, 2019

Tactical Intervention İndir – Ücretsiz Online FPS Oyunu

272 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Tactical Intervention İndir

Counter Strike’ın geliştirici ekibinde yer alan Minh Le’nin (Gooseman) imzasını taşıyan Tactical Intervention, OGPlanet tarafından yayınlanacak olan bir MMOFPS oyunudur. Teröristler ile anti-terörist güvenlik güçlerinin savaşını konu alan Tactical Intervention’da piyasadaki MMOFPS’lerde bulunmayan bir çok yenilikçi özellik bulunuyor. Özellikle karakter ve silah modellemeleriyle Counter Strike’a benzeyen oyunda her iki takım için özel üretilen modifiye edilebilir silahlar bulunuyor.

Tactical Intervention’da en dikkat çeken özellik pet sistemi, FPS’lerde görmeye pek alışık olmadığımız bu sistem çok gelişmiş olmasa da oyuna farklı bir boyut kazandırıyor.  Sadece bazı modlarda kullanılabilen bu pet saldırganlığıyla bilinen doberman cinsi köpekten ibaret. Yanınıza aldığınız bu doberman sizinle birlikte tarakibinize saldırırken özelliğine göre belli bir oranda enerjinizi, hasar gücünüzü veya hızınızı arttırabiliyor.

Tactical Intervention’ın diğer bir yenilikçi özelliği ise siviller. Counter Strike’tan bildiğimiz rehinelerin daha gelişmiş versiyonu TI’de yer alıyor. Çatışma anında sivilleri öldürdüğünüzde puan kaybediyor veya bulunduğunuz takıma göre sivilleri kaçırıp/kurtararak puan elde edebiliyorsunuz. Modlarıyla da dikkat çeken Tactical Intervention’da klasik team death match modunun yanı sıra rehine kurtarma ve eskort gibi eğlenceli modlar da bulunuyor. Otomobillerin de kullanılabildiği Tactical Intervention’da aksiyon dolu takip ve çatışmalara katılabiliyorsunuz.

kaydol indir

line

[jwplayer player="1" mediaid="2555"]

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla