The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online Oyna – Online RPG

The Elder Scrolls Online, ZeniMax Online Studios tarafından 2013 yılı içerisinde piyasaya sürülecek olan 3D MMORPG türünde bir oyundur. Bu oyun The Elder Scrolls isimli video oyununun bir serisi niteliğindedir ve artık çok oyunculu olarak oynanabilecektir.

The Elder Scrolls serisinin diğer oyunları gibi bu oyunun hikayesi de Tamriel kıtasında geçecek ve diğer oyuncularla bağlantılı bir şekilde oyuna devam edilecek. Tamriel Kıtasının büyük bir bölümü oyun oynananabilir olacak ve oyuncular Tamriel İmparator tahtına oturmak için savaşan üç birlikten birine dahil olacaklar.

Daggerfall Covenant birliği ortak bir amacı gerçekleştirebilmek ve yakut tahtı geri almak için Büyük Kral Emeric tarafından, Tamriel kıtasaının kuzey batısında, üç farklı ırkın bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Bu üç ırktan Bretonlar, büyüleri ve diplomasi yetenekleri ile bilinmektedirler. Orclar, korkusuz askerlerdir ve kıtanın en iyi silah ve zırt dövebilen ustalarıdır. Redguardlar, fevkalade atletik yapıları vardır ve doğdukları andan itibaren savaşçı kimliği olan bir ırk olarak bilinmektedirler.

Ebonheart Pact birliği karanlığın ve kötülüğün bir araya gelmesi ile üç sevimsiz ırk tarafından oluşturulmuştur. Nordlar, küstah olmaları ile birlikte sert savaşçılardır ve uzman silah ustalarıdır. Dark Elfler, doğal bir büyü yetenekleri vardır fakat bu büyüler karanlığın içinden gelmektedir. Argonianlar, tabiri caizse dağ komandoları gibidirler ve en iyi gerilla savaşçılarıdırlar.

Aldmeri Dominion birliği sadece 28 yaşında olan genç bir High Elf tarafından yönetilmekte olup üç ırkın bir araya gelmesi ile oluşmuştur. High Elfler, yerleşimci bir ırktır ve kıtanın bütününde kullanılan ortak bir dil yaratmışlardır. Büyü onlar için doğal bir yetenektir. Wood Elfler, balta girmemiş ve aşılması zor bir ormanda yaşamlarını sürdürmektedirler. Yüce birer avcılardır. Bunun yanında rehberlik ve sinsi hırsızlıklar yapmaktadırlar. Şunu da unutmamak gerekir ki Tamriel’deki en usta okçular Wood Elfler’den çıkar. Khajiitler, gururlu bir kedi ırkıdır. Keskin uçlu silahları ile eğitimli birer korkunç savaşçılardır. Her savaşta ön planlarda durmaktadırlar ve bundan da gurur duymaktadırlar.

The Elder Scrolls Online, İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak kapalı betaya başlayacaktır ve bütün ülkelerin oyunu deneyebilmesi için erişim izni verilecektir. Kapalı beta testlerine katılarak çevrimdışı oynadığınız bu oyunu bir de çevrimiçi oynamayı deneyebilirsiniz. Fakat oyun ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacak henüz bilinmiyor.

kayıt ol oyna

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2199″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir