firma rehber

Ücretsiz Firma Rehberleri

1. Google Rehber

Google Rehber, işletmelerin bilgilerini kaydedebileceği bir rehber servisidir. Firmalar bu sayede Google’a adres, telefon ve web sitesi adresi gibi bilgilerinin yanı sıra çalışma saatleri, sundukları ödeme seçenekleri ve fotoğraf – video gibi görsel malzemeler ekleyebiliyorlar. Web sitenizi eklediğinizde arama sonuçlarında google rehber bilgilerinizde yer alır.

2. Yandex Rehber

Farklı kurumların nerede bulunduğunu öğrenmenin en basit yolu, bu soruyu Yandex.Haritalar’a sormaktır. Her gün milyonlarca kişi bu yolu izler. Aradıkları şirketi doğrudan harita üzerinde seçtiklerinde tüm gerekli bilgileri anında görebilirler; kurumun tam yeri, telefon numarası, çalışma saatleri, web sayfası adresi ve e-posta adresi.

3. Yellow Pages

İstanbul merkezli Yellow Medya, markalara ve KOBİ’lere yerel arama, lokasyon bazlı pazarlama, içerik paylaşımı ve yönetimi ile lokasyon bazlı etkileşim konularında çözümler sunan Türkiye’nin lider markasıdır. Yellow Medya 2007 yılında Türkiye’de operasyonlarına başlamasından bu yana, ülke çapındaki işyerleri için Türkiye’nin en geniş kapsamlı veri tabanını derlemektedir.  Yellow Medya veritabanında, 670 farklı kategori altında sınıflandırılmış 830 binden fazla tekil firma bulunmaktadır.

4. Yelp

Yelp 2004‘te insanların restoranlar, diş hekimleri ve kuaförler gibi her türlü harika yerel işletmeyi bulmalarına yardım etmek için kuruldu. 2013 tarihinde aylık ortalama yaklaşık 120 milyon farklı ziyaretçiye sahip oldu ve 53 milyon üzerinde yerel yorum yapıldı. Her işletme sahibi (yada yöneticisi) fotoğraf yüklemek yada müşterilerine mesaj atabilmek için ücretsiz hesap oluşturabilir.

5. Feşmekan

Mynet’in şehir rehberi Feşmekan ile size en yakın cafeler ya da restoranlar nerede ? Bugün gidebileceğiniz hangi etkinlikler var ? Mekanlar veya etkinlikler ile ilgili bilgi almak, başka kullanıcıların yorumlarını okumak için Feşmekan uygulamasına kayıt olabilir ve kendi mekanınızı görebilirsiniz.deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir