1:23 am - Pazartesi Temmuz 7, 2019

Vine İndir – Twitter Video Paylaşım Uygulaması

118 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Vine İndir
Ünlü sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’ a gönderdiğiniz tweetler üzerinden video paylaşmanıza imkan tanıyan Vine uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefonlarınızda bulunan kamerayı kullanarak çektiğiniz 6′ şar saniyelik videoları bu uygulama sayesinde Twitter hesabınızda paylaştığınız tweetlere ekleyebilirsiniz. App Store’ dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza indirebileceğiniz uygulama da bulunan kategorilerden birisini seçerek o kategoriye ait videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde sadece Twitter üzerinde değil Facebook üzerinde de videoları paylaşabilmeniz mümkün hale getirilmiştir. Eğer standart 140 karakter mesajlardan sıkıldıysanız ve tweetlerinize canlılık katmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Vine, hem kota dostu hem de pratik bir video paylaşım uygulaması. Kolayca kısa videolar oluşturmanıza olanak uygulama ile videolarınızı Vine platformunda yayınlayıp ardından kolayca Twitter , Facebook ve başka ortamlarda paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sınırsız video yükleme hizmeti sunan Vine, arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle kolayca paylaşım yapmanıza olanak sağlıyor.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla