12:13 am - Cumartesi Ocak 10, 2020

Arctic Combat İndir – Online FPS Oyunu

100 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
Arctic Combat İndir

Webzen tarafından geliştirilip ve Webzen tarafından dağıtılan MMOFPS oyunu Arctic Combat yenilikçi ve farklı yapısı ile online oyun severler ile buluştu. Alanında birçok farklı yapım bulunan Arctic Combat rakiplerine türüne kattığı yenilikçi özwlliklwe ile üstünlük sağlamakta. Her şeyden önce çok farklı bir oynanışa sahip olan Arctic Combat birçok MMOFPS oyununa göre kaliteli görselleriyle de online oyun severlerin beğenisini topluyor.

Unreal Engine 2.5 grafik motorunu kullanan Arctic Combat’ın bizlere sunduğu üçüncü dünya savaşı atmosferi görülmeye değer. Üçüncü dünya savaşından bahsetmişken, Arctic Combat muhtemel ve kurgusal bir üçüncü dünya savaşını konu almakta. Sahip olduğu başarılı konusu oyunun atmosferine fazlasıyla yansımış durumda.

Arctic Combat’ın aslında en iddialı olduğu konu ses ve müzikleri. Oldukça kaliteli seslere sahip olan Arctic Combat bizlere sahip olduğu atmosferi çok daha iyi bir şekilde yansıtıyor. Sinema filmi kalitesinde sahip olduğu seslere birde muhteşem arka fon müzikleri eklendiği zaman muhteşem bir MMOFPS deneyimi sizleri bekliyor.

Oyun Türkçe dil desteğine  sahip. Oyunu hemen indirebilir sisteminizi kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun kapandı

Güncellendi : 23 Kasım 2019
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Kategori
Yorumunuz?
Yanıtla