Blacklight Retribution İndir

Blacklight Retribution İndir – Online FPS Oyunu

Zombie oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Blacklight Retribution başarılı ve ücretsiz bir MMOFPS oyunu olarak dikkat çekiyor. İlk bakışta bizlere pahalıya satılan FPS oyunlarından farklı gelmeyen bir oyun gibi olsa da aslında tek farkı tamamen ücretsiz olarak oynayabilmesidir. Zombie oyun stüdyosu tarafınca Epic Games’in efsanevi oyun motoru Unreal Engine kullanılarak hazırlanan Blacklight Retribution bizlere üstün bir görsellik sunuyor.

“Blacklight Retribution Şimdi Türkiye’de”

Uzun bir süre kapalı beta süreci geçiren Blacklight Retribution artık kapılarını bütün oyunculara açtı ve herkesi bu ücretsiz aksiyona davet ediyor. Perfect World gibi tecrübeli bir şirket tarafından dağıtılan yapımın en dikkat çeken yanı ise hiç şüphesiz grafikleri. Unreal Engine’in free to play oyunlara renk katmasıyla birlikte birçok online ve ücretsiz oyun bundan faydalanıyor, Blacklight Retribution’da bunlardan sadece birisi…

Blacklight Retribution

Blacklight Retribution’ın diğer birçok MMOFPS oyununa göre daha akıcı ve daha sağlam bir aksiyona sahip işte bu yüzden birçok oyuncu tarafından beğeni ile oynanıyor ve büyük bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Ses konusunda da en az grafikleri kadar öne çıkan Blacklight Retribution rakiplerinin birçoğuna görsel ve efektler adına fark koyuyor.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2174″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir