bombom-oyna

Bombom Oyna – Tarayıcı Tabanlı Macera Oyunu

Bombom sevimli bir online oyundur ve Bombom ‘u indirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak oynayabilirsiniz.
Bombom II‘da farklı oyuncularla karşılarak savaşabilirsiniz. Bombom 2 basit klavye sistemi ile daha kolay oynamanızı ve oyunun tadını çıkarmanızı sağlar.

Sevimli çizgileriyle Bombom 2, hikayeleriyle, masalsı sahneleri ve moda kıyafetleriyle bayanların da çok ilgisi çeken Bombom II özel skill efektleri ve savaş sahneleriyle de erkeklerin odak noktası olmayı başarmıştır.

Bombom Masalsı Sahneler: Koca kafalı minik gövdeli karakterlerden oluşan oyun çizgi film etkisi yaratır.

Bombom Savaş Sahneleri: Türlü türlü savaş çeşitleriyle insanı heyecanlandıran BOSS savaşlarıyla geliyor, rakibinizi yenmeye hazır olun!

Bombom Ses Efektleri: Savaşırken arka plan müziği oluşturan ilk online oyun. Rahatlatıcı müziği ve komik ses efektleriyle daha fazla eğlenmenizi sağlar.

Bombom Moda Kıyafetleri: Binbir çeşit şapkaları, gözleri, kıyafetleri ve yüz ifadeleriyle sana seçme imkanı sunuyor. Oyunda kendini yaratma imkanı sağlıyor.

Bombom Özel Savaş Efektleri: Birbirinden farklı silahları ve saldırı efektleriyle aklınızı başınızdan alır. Taş devrine ait balta mı kullanmak istersin, burda! Yoksa modern bir top mu, o da burda! Ya da ultra modern elektrikli bir silah, o da burda! Bombom Alışveriş Merkezinde bulabileceğin çeşit çeşit aksesuar oyunu daha zevkli kılar.

kayıt ol oyna

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir