drakensang-online

Drakensang Online Oyna – Online Savaş Oyunu

Drakensang Online Bigpoint‘in yeni 3 boyutlu RPG türündeki fantazi tarayıcı oyunudur. Kaliteli grafikleri, etkileyici görsel efektleri ve akıcı oynanabilme özelliğiyle client gerektiren oyunlara adeta meydan okuyor. Oyuna başladığınız andan itibaren tarayıcıda olduğunuzu unutacak, kendinizi büyülü dünyanın içinde canavarlarla savaşırken bulacaksınız.

Çok sayıda görev içeren Drakensang Online‘da verilen görevleri yerine getirerek hem hızla gelişebiliyor hem de ödül olarak silah, para ve malzeme kazanabiliyorsunuz.

Birbirinden vahşi mistik canavarlarla donatılmış birbirinden ilginç bölgelerin yer aldığı oyunda NPC’lerin bulunduğu koruma altında olan bir şehir merkezi de (town) mevcut. Buradaki NPC’lerden ihtiyacınız olan enerji ve büyü iksirlerini, yeni silah ve kıyafetler gibi çeşitli envanterleri satın alıp, sahip olduğunuz eşyaların özelliklerini yükseltebilir, isterseniz diğer kullanıcılara satabilirsiniz.

Drakensang Online Oyun Özellikleri

  • Herhangi bir dosya indirme ve yükleme yapmadan tarayıcılar üzerinden oynayabilme imkanı.
  • Muhteşem 3D görsel efekt ve grafik deneyimi.
  • Sayısız macera dolu görev ve fantastik bir hikâye evreni.
  • Onlarca farklı savaş alanı, zindan ve ticaret merkezi.
  • Farklı karakter ve sınıf geliştirebilme imkanı.
  • Sayısız PvE görevlerinde canavarlara karşı savaş ve PvP arenalarda gerçek oyuncularla yan yana veya onlara karşı oyna.

Drankensang Online dünyasında farklı özelliklere sahip büyücü ve savaşçı sınıflarından birini seç, yeteneklerini geliştir ve binlerce farklı oyuncu ile birlikte nefes kesen bir maceraya adım at.

Karakter sınıfları

Drakensang Online’da dört karakter sınıfından biri ile kendini göster Senin ve diğer oyuncuların bir kahraman olarak yola çıkacağı bu görevde başarılı olursan bir efsaneye dönüşecek, başarısız olursan Ander dünyasında bir dipnot olarak kalacaksın. Rakiplerinin gözbebeklerindeki korkuyu görebilecek kadar yetenekli bir savaşçı mısın? O zaman Ejderha Savaşçısının yakın savaş yetenekleri Drakensang Online’daki yolculuğun için tam sana göre. Pek çok ölümcül silahla donatılmış Ejderha Savaşçısı en belalı düşmanlarını dize getirmek için salt gücüne ve çelik gibi kararlılığına güveniyor. Belki de rakiplerini büyülemek, kontrol altına almak ve yok etmek için kadim büyülerden ve iksirlerden yararlanmak istersin. Zafere giden yolda bilgiye değer veren ve nesiller boyunca pek çok yeni ölümcül büyü ve iksir üreten zeki savaşçıların son örneğini Çember Büyücüsü oluşturuyor. Ya da Ejderha Savaşçısı veya Çember Büyücüsünün yerine Drakensang Online doğasının muhteşem güçlerini kullanan bir kahramana dönüşmek için Dracania’daki yolculuğuna Korucu olarak devam edersin. Vahşi yaşamın bilgeliğine sahip olan ve bunun etkileyici bir şekilde kullanan Korucu rakiplerini alt etmek için kurnazlığına ve hızına güvenir. Sonuncu ve en yeni karakter olan Cüce Buhar Teknisyeni. Kuvvetli ve icatları seven Buhar Teknisyeni tek bir şey bilir: Bilinen dünyanın en hünerli yaratıklarından biridir ve sadece bir kaç boru ve vida ile bir silah bile yapabilir. Bu buluşları sayesinde meşhur Teknisyenler Locasının Cüceleri savaşta terör estirir.

Yoğun Bölgeler, Etkileyici Canavarlar ve Ödev Dolu Görevler

Hit aksiyon role-play oyunu Drakensang’in geniş kapsamı daha oyunun en başında anlaşılıyor. Her biri kendine özel tehlikelerle dolu uçsuz bucaksız bölgeler, en becerikli kahramanları bile zorlayacak görevler ve en korkusuz ve gözüpek savaşçıların bile kanını donduracak canavarlar ve yaratıklar. Drakensang Online çamur dolu bataklıklardan nemli ve karanlık mağaralara ve efsanevi harebelerden ve kalelerden suların derinliklerine, buzlu dağlara ve sahil bölgelerine kadar çok geniş bir bölgeyi kapsıyor. Drakensang Online’ın bu her bölgesinde güzellik ve umut var ama tehlike, her an bir köşedeni zindanlardan çıkmaya hazır, pusuya yatmış ve ağına düşürebileceği kahramanları korkudan titretmeyi bekliyor. Önünde uzunan uzun ve rüzgarlı yolda aklını, bedenini ve ruhunu eğitmen için Drakensang Online sana silahlarını bilemen ve savaş gücünü geliştirmen için pek çok görev ve ödül sunuyor. Ayrıca aksiyon PvP savaşları ile devam ediyor. Böylece istersen diğer oyuncularla karşılıklı PvP savaşlarına katılabilir, onları PvP arenalarında yenerek kendini daha da geliştirebilirsin.

kayıt ol oyna

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir