Egeyazılım Otomotiv Sektörünün B2b Uzmanı
By adminc On 2 Oca, 2018 At 11:23 PM | Categorized As Otomotiv | With 0 Comments

ege-yazılımEge yazılım, Otomotiv sektörü ağırlılı ileri düzey B2B uygulamaları hazırlıyan bir bilişim firmasıdır. Otomotiv sektöründe yedek parça satışı yapan birçok tanınmış firmanın B2B altyapısını hazırlmaıştır. Ege Yazılım’ın hazırlamış olduğu bu uygulama muhasebe programınıza entegere edilip stok , cari bilgiler , ayrıntılı satış dökümü , orjinal ürün kodu arama gibi seçenekler mevcuttur . Ek olarak programda Ürün puan toplama , muadil ürün sorgulama gibi bazı özeliklerde ilave edilmiştir.

Geride bıraktığı yıllar içerisinde otomotiv firmalarına hazırladığı programlar, bu firmaların müşterilerine daha kolay erişimini sağlamıştır. Bu sayede firmalar ürünlerinin tanıtım ve pazarlama hizmetlerini daha kolay ve düzenli vermeye başlamışlardır. Yeni ürün tanıtımı yada kampanyalar anlık gerçekleştirilebilir duruma gelmiştir.
Ayrıca firmamızın otomotiv sektöründe perakendeciler ve servisler için hazırladığı ticari program, önceki sürümlerinin geliştirilmesi sonucunda 2012 yılı başlarında kapsadığı yeniliklerle Türkiye’nin her yanında beğenilerek kullanılmaya başlamıştır.
Bu çalışmalar ile birlikte EGE YAZILIM, 2012 yılında da daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı sürdürmekte ve şu ana kadar çalıştığı ve bundan sonra çalışacağı firmalara daha kapsamlı bilişim hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Çalıştığı bazı firmalar ;

ADAGROUP – DİNAMİK OTOMOTİV

ATAK TAŞIT OTOMOTİV

DE-GA

FROW

ÖZÇETE OTOMOTİV

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: