Heroes & Generals

Heroes & Generals İndir

Heroes & Generals, tarayıcı tabanlı bir free-to-play (ücretsiz) ilk kişi tetikçi oyunu. Strateji ve tetikçiliği birleştiren oyunda oyuncular ya asker ya da komutan olurlar ve savaşlarda başarılı olmak için takım halinde çalışabilirler.

Oyun bir tarayıcı ile oynanabilir ve etkin bir Internet bağlantısı gerekiyor. Heroes & Generals tüfek ve tabancaları ve hatta Amerika Birleşik Devletleri ve Alman kuvvetleri tarafından kullanılan farklı tanklar ve uçaklar da dahil olmak üzere dönemin silahlarını sunuyor.

Size harika bir ikinci dünya savaşı deneyimi yaşatacağına inandığımız Heroes and Generals FPS oyun severler için beta kayıtlarına başladı. Reto Meto bağımsız bir stüdyo olarak geliştirdiği Heroes & Generals oyunu için yayıncılığını yapması için Square Enix’i görevlendirdi.

FPS tarzının yanında aynı anda sizlere strateji deneyiminide yaşatacak olan Heroes & Generals oyunu MMO özelliklerinin bir çoğunu kendisinde barındırsada farklı özellikleri ile birlikte MMO alanının bir hayli dışına kayan bir oyun olarak göze çarpıyor.

Reto Meto yapımcılar aracılığı ile oyuna verilen Mass Participation Game adı ile birlikte bu tarz bir çok oyununun bulunduğu ve FPS modda savaşlara katılındığını ancak bir başka grup oyuncuların bu arada koltuklarının başında savaşlara katılmadan kendi taktik ve stratejilerini geliştirebildikleri açıklanıyor.

Strateji yakasında çeşitli kaynaklar yönetebiliyor ve saldırı ekiplerini düşmanların üzerine yöneltebiliyorsunuz. Aksiyon yakasında ise oyuncular bu saldırı ekibini kontrol ederek savaşacak askerlerin yerine geçiyor.

Oyun şimdilik beta kayıt için açık görünüyor ancak beta kayıttan tam sürüme geçtiği zaman ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Heroes and Generals oyunu için kendi resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Kayıt ol butonuna tıklayın ve beta kaydınızı hemen gerçekleştirin. Bu eşsiz deneyimi tatmak istiyorsanız geç kalmayın. Oyun için yayınlanan video da bir hayli ilgi çekici ve oyun severlerin dikkatini çekiyor.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer config=”Main Pc” mediaid=”1852″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir