1:37 pm - Salı Ocak 13, 2020

Hürriyet Bumerang Nedir?

244 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
bumerang network

Bumerang 2007 yılında Hürriyet bünyesinde kurulmuş blog ve web sitelerini destekleyen bir network projesidir.
Bumerang’a üye siteler trafik, görünürlük, kazanç ve çeşitli ayrıcalıklar elde etmektedir. Bumerang’ a üyelik tamamen ücretsiz olup, üyelik için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.
Üyelik işleminiz sonrasında siteniz editörlerimizce değerlendirilerek Bronz, Altın ve Platin olmak üzere 3 farklı üyelik tipine göre kategorize edilir.
Bumerang’ la blogunuz/web siteniz internette daha geniş kitleye ulaştırabilir, dünyaca ünlü markalardan alacağınız reklam teklifleri ile gelir elde edebilirsiniz.
Bumerang sistemine katılabilmeniz için bir web sitesi, blog ya da forum sitesi sahibi olmanız gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

Boomads Nedir?
Boomads, 30 bini aşkın nitelikli blog ve bağımsız web sitesinde markalar ile ilgili duyuru, tanıtım,haber tarzındaki içeriklerin yayınlanmasını sağlayan içerik pazarlaması (content marketing) platformudur
Markaların hedef kitlelerine içerik tabanlı advertorial reklamlarla ulaşmasını sağlayan Boomads reklamları, Bumerang Network üyesi seçkin bloglar ve niş web sitelerinde yayınlanır. Boomads, markaları tüm internette gerçek anlamda okutur ve konuşturur.

Güncellendi : 5 Ocak 2020
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Yorumunuz?
Yanıtla