dota_2_juggernaut_game

Juggernaut İndir – Savaş Oyunu

Juggernaut, ücretsiz olarak oynanabilen tarayıcı tabanlı bir MMORPG‘dir. Çok kısa bir kayıt formundan sonra, bir istemci indirmeksizin oynanabilir. Tabi ki istemciyi indirip indirmemek sizin kararınız. Eğer performanslı bir şekilde oynamayı arzu ediyorsanız 270 MB civarında olan istemciyi indirmenizi tavsiye ediyoruz. Kaydınızı tamamlayıp Juggernaut‘a giriş yaptığınızda, kendinizi birden bire maceranın içerisinde bulacaksınız. Birkaç adımdan sonra büyüleyici 3D bir atmosferin ortasında, ilk yaratığınızla dövüşürken bulursunuz kendinizi.

Yüksek kaliteli ve 3D dövüş sahneleri, yenilikçi 3D motor birimi sayesinde oyuncuya tarayıcı penceresinde gerçekçi savaş alanı sahneleri yaşatıyor. Tarayıcı üzerinde 3D oynama tecrübesini ilk defa Quake Live oyununda yaşamıştık. Galiba bu yenilikçi oyun motoru yavaş yavaş artış gösterecek gibi görünüyor. Daha önce sadece istemci sayesinde mümkün olan bu tecrübe artık tarayıcı penceresine taşınmış oluyor.

İlk dövüşünüzden sonra oyuna aşinalık kazanmaya başlıyorsunuz. Genç bir “Akrep” olarak ilk görevinizi tamamlayarak, yeteneklerinizi ve bağlılığınızı ispatlamanız gerekiyor. Juggernaut’un işleyişini anlamanızı sağlayan ve sizi Haradan’ın derinlerine çeken birçok görev ve görev dizisi vardır.

Haradan barışın hüküm sürdüğü bir yer değildir. Üzerinde yaşayan her yaratığın olağanüstü güçler tarafından aşırı öfkeli hale getirildiği bu topraklarda her oyuncu her zaman her türlü sürprizlere hazırlıklı olmalıdır.

Yaratıkları avlayarak, görevleri tamamlayarak ve şeytani liderleri zindanlarında yenilgiye uğratarak tehlikeleri durumlardan az hasarla çıkmayı öğrenecek ve hedefinize daha çok yaklaşacaksınız: Amacın zırhların zırhı olan Juggernaut’u kuşanarak kahramanların içinde en güçlüsü konumuna gelmek ve dünyayı kurtarmak olacaktır.

Bu uğurda, görevleri tamamlayarak elde ettiğiniz, kendi kendinize imal ettiğiniz veya satın aldığınız eşyaları kullanarak hayatta kalmayı garantilemeli ve yolunuza devam etmelisiniz.

Genç bir kahramanın zirveye tırmanmanın kolay bir iş olmadığını fark etmesi geç olmayacaktır. Bu yol tek başına gidilemeyecek kadar uzun ve tehlikeli bir yol. Bu yüzden karşınıza iki seçenek çıkacak: Çelik Lejyon veya Özgür İttifak Her iki topluluk da dünyayı tehdit eden kötü güce karşı savaştıkları halde, insanlığı kurtarmak konusunda ayrı düşüncelere sahiptirler. Bir tanesi kişisel özgürlüğü temel alırken, diğer topluluk bunun sadece sıkı bir askeri disiplin ile mümkün olabileceğinden yanadır.

Birbiriyle çatışan bu farklı ideolojiler güçlü bir rekabet ortamı doğuruyor. Kendilerini savaş alanlarında yüz yüze getiren bu iki topluluğun üyeleri için her şey, bir şeref ve yiğitlik meselesidir. Seçtiğiniz tarafı, her iki taraftardan da yüzlerce savaşçının katıldığı büyük PvP dövüşlerinde aktif olarak destekleyebilirsiniz. Bağlı olduğunuz topluluğa, bölgeler fethederek, görevler geçerek ya da oyunculara saldırarak daha da fazla hizmet edebilirsiniz.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2411″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir