War Thunder: World of Planes

War Thunder İndir – Online Simülasyon

Rus merkezli oyun stüdyosu Gaijin tarafından geliştirilen ve yayınlanan War Thunder, 2. Dünya Savaşı dönemini konu alan savaş içerikli bir MMO oyunudur. 2013 yılında bir çok ödüle layık görülen War Thunder Gamescom fuarından da “En iyi simülasyon oyunu” ödülüyle geri döndü. Hava savaşlarının yanı sıra kara ve deniz savaşlarının da yapılabildiği War Thunder‘da etkileyici ses ve görsel efektler oyundan daha çok keyif almanızı sağlıyor.

2. Dünya Savaşı’nda etkin rol oynayan 7 büyük devlete ait yüzlerce uçak seçeneği bulunan War Thunder‘da saldırı, bombardıman gibi farklı uçak sınıfları da yer alıyor. War Thunder‘da sahip olduğunuz uçakları çeşitli yönlerden özelleştirip saldırı ve savunma yönlerini geliştirmeniz de mümkün. Kokpit içerisinden de görüntü alabildiğiniz oyunda kapsamlı kokpit yapısı ise gerçekçiliği bir adım daha ileri taşıyor.

Kapsamlı görev yapısına sahip olan War Thunder‘da solo ve takım görevlerinin yanı sıra dinamik harekatlara çıkarak keyifli PvE mücadeleleri yapabiliyorsunuz. PvP yönüyle de dikkat çeken War Thunder‘ın ayar seçeneği sayesinde rakibinizin acemi veya usta olmasını belirlemek tamamen sizin elinizde. Oldukça geniş haritalara sahip olan War Thunder‘ın tüm haritaları gerçek mekanları yansıtıyor.

 
kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2250″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir