11:20 am - Cumartesi Haziran 28, 2019

Kaspersky Security Scan İndir – Ücretsiz

148 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Kaspersky Security Scan İndir

Kaspersky Security Scan, bilgisayarınızda gizlenmiş olabilecek virüsleri ve diğer tehditleri kolayca tespit etmenizi sağlayan ve bilgisayarınızın güvenlik durumuna ilişkin öneriler alabileceğiniz ücretsiz bir çözümdür.

Kaspersky Security Scan; virüslerin, Truva atlarının, solucanların ve diğer kötü amaçlı nesnelerin taranması için ücretsiz bir yol sunar. Kaspersky’nin ticari ürünleri için kullanılan veritabanlarına eriştiği için Kaspersky Security Scan bilinen tüm kötü amaçlı yazılımları (karmaşık rootkit’ler hariç) algılayabilir.

Kaspersky Security Scan, bilgisayarınızı en yeni virüslere ve büyümekte olan tehditlere karşı tarayabilmek için en son Kaspersky Lab teknolojilerini ve “bulut” sistemdeki Kaspersky Lab sunucularında yer alan gerçek zamanlı bilgileri kullanır.

Basit ve sezgisel bir arabirime sahip olan Kaspersky Security Scan’in kullanılması kolaydır. Kaspersky Security Scan, yüklendikten sonra, anti virüs ve güvenlik açığı veritabanlarına günlük güncellemeler alır. Buna ek olarak, her güncelleme yayımlanışında sizden en son sürümü yüklemeniz istenir. Güncellemelerin yüklenmesi kolay ve hızlıdır.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla