nostale

NosTale İndir – Ücretsiz Anime MMORPG Oyun

NosTale ücretsiz bir anime online rol yapma oyunu. Burada arkadaşlarınla birlikte sırlarla dolu bir dünyada yolculuğa çıkabilirsin. Bu sürükleyici hikayenin bir parçası ol ve kararlarınla dünyanın kaderini etkile. Maceraların seni nefes kesici yerlere götürecek: Canlı NosVille Köyü’nden Fernon Tapınağı’na ve gizemli Çınar Ormanı’na, Buz Adası Glacernon’a, Krem Dağları ve Mortaz Çölü’ne kadar birçok yer.

Karakter

Kılıç Eri, Okçu ve Büyücü karakterlerinden birini seç. Her sınıfta dört çeşit uzmanlaşma vardır, bunlar çeşitli ekipmanlardan ve özel yeteneklerden oluşur. İster silah, kıyafet, takı, beceri veya saç modeli: Sana en uygun olanını seç ve benzersiz bir kahraman yarat.

Pet sistemi ve Mini Ülke

NosTale’in etkileyici pet sistemiyle tanış: vahşi hayvanları uysallaştır, onları eğit ve savaşırken kullan. Mini Ülke’de kendine güzel bir ev inşa edebilirsin, terasını çiçeklerle süsleyip bahçene ağaçlar dikebilirsin. Evini istediğin gibi döşe ve parti yapmak için arkadaşlarını davet et, ya da hayvanlarınla ilgilen. Eğer istersen hiçbir şey yapmadan rahatına da bakabilirsin, yorucu kahramanlık günü sonrasında dinlenebilirsin.

PvP, PvE ve akınlar

Canavar yen, diğer oyunculara karşı savaş veya güçlü düşmanları yenmek ve efsanevi hazineler ele geçirmek için arkadaşlarınla birlik ol. Çok sayıda heyecanlı savaş seni bekliyor!

Evlen

NosTale’in bir diğer çarpıcı özelliği ise düğün sistemidir. Sevdiğin bir oyuncuyla oyundaki karakterlerinle evlenebileceksin. Düğününüz elbette son derece süslenmiş bir alanda şatafatlı bir şekilde kutlanacaktır. Düğün pastası ve havai fişekler de eksik olmayaktır.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir