Kingdom Online

Kingdom Online İndir – Ücretsiz 3D MMORPG Oyunu

Kingdom Online – (Ücretsiz 3D MMORPG Oyunu) incelikli bir şekilde oluşturulmuş karakterleri, uçsuz bucaksız toprakları ve oyuncuları içine çeken görsel efektleri ile ortaçağa dayanan değişen dünyanın yansıtıldığı fantastik bir MMORPG oyunudur.

Kingdom Online oynanış bakımından Knight Online’a benzediği için oyuncular bu oyunu Knight 2 olarak tanımlıyorlar. Daha gelişmiş özellikler, grafikler ve oyun amacı sunan Kingdom Online’da oynanış amacı yaratık kesip seviye atlamanın dışında kaynak savaşlarıdır. Oyunda çeşitli kaynaklar yer alıyor ve oyuncular bu kaynakları toplayarak çeşitli ürünler üretiyorlar. Taş, demir ve odun gibi kaynakları ellerinde bulunduran oyuncular hem düşmana saldırırken hem de kendi kalelerini düşmanlara karşı savunurken daha şanslı olacaklardır.
Lejyonları, uçsuz bucaksız toprakları ve güncellenen haritaları ile fethetmek istediğiniz topraklar için sizi yeni stratejiler geliştirmeye yönelten bir yapıya sahiptir. Kingdom Online’da eşya, tecrübe puanı ve ganimet kazanmaktan daha önemli olan şey topluluğun SAYGI’sını kazanmaktır. Gerçek kazananın kim olduğuna karar vermek için bitmeyen bir savaş sizleri bekliyor olacak.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir