Need for Speed World

Need for Speed World İndir – Ücretsiz 3D Online Yarış Oyunu

Need for Speed World ücretsiz 3D online yarış oyunudur. NFS World gerçekçi bir online yarış oyunu olmasının yanında, herkesin çok iyi bildiği NFS serisindeki ilk Free2Play oyun olma özelliğini de taşıyor. Devasa oyun dünyasında polis kovalamacasına katılabilir, diğer oyuncularla yarışabilir ve onlarca gerçek aracı sanal olarak kullanabilirsiniz. Need for Speed World öğrenmesi kolay ve harika grafiklere sahip bir MMO’dur.

Need for Speed World ilk devasa çok oyunculu NFS oyunudur. Ücretsiz indirilip oynanabiliyor olması serinin diğer oyunlarından aşağı kaldığı anlamına gelmiyor. Aksine serinin önceki oyunlarından çok daha fazla lisanslı araç, yedek parça ve oyun modu dahil edilmiş. Araçlarınızın pek çok parçasını modifiye edebilmeniz oyuna hem detay katmış, hem de her oyuncunun kişisel zevkini yansıtabilmesini sağlamış. Bütün bunlara ek olarak NFS serilerini sevmenizi sağlayan herşeyi Need for Speed World‘de bulmanız mümkün.

NFS World‘de rahatsız olabileceğiniz tek konu ücretsiz oynamanın getirdiği kısıtlamalar olacaktır. Ücret ödemeyi göze alıyorsanız ya da kısıtlamaları göz ardı edebiliyorsanız MMO yarış oyunları içindeki en iyi seçeneklerden biri kesinlikle Need for Speed World olacaktır.

kaydol indir

line

 

One comment

  1. bu oyunu arkdaslarımla birlikte online oynayabliyormuyuz beraber

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir