yllixmedia

YllixMedia Reklam Ağı – İnceleme

YllixMedia (Yllix Inc.) Reklam ağı yaklaşık 50.000 yayıncısı bulunan Panama merkezli reklam firmasıdır. Yllix Media Adsensenin katı kurallarından başı ağrıyanlar ve farklı reklam şirketleri denemek isteyenler için süper bir reklam şirketi. En güzel yanı ise eğer ödemenizi PayPal yolu ile almak isterseniz minimum 1$ seçeneğini seçebiliyorsunuz. Diğer ödeme yöntemlerine göre ödeme miktarı katlanarak artıyor.

Reklam türü yönünden geniş bir yelpazeye sahip olan sistemde bunun yanı sıra reklam tiplerinde de birçok farklı seçenek mevcut. Tam sayfa, yarım sayfa, popup, yönlendirmeli ve standart reklam boyutlarındaki banner seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Yayıncı panelinden belirli bir reklam engelleme yeteneği bulunuyor.

Ücretlendirme ise sadece tıklama başına 0.01$ olarak belirlenmiş. Tabi bu popup, yönlendirme, tam sayfa ve yarım sayfa reklam seçeneklerinde geçerli değil. Bu reklam tipleri için de ücretlendirme görüntüleme başına 0.01$ olarak belirlenmiş.

YllixMedia Reklam Türleri

Çeşitli reklam boyutu ve türü mevcuttur. (3 banner + 2 zengin medya) banner, popup reklam, layer (katman) reklam, redirect (yönlendirme) reklam, prepop, tam sayfa ve mobil trafik için özel 300×50 banner reklam türleri bulunmaktadır.

YllixMedia Özellikleri

 1. Hesabın kapanma riski yok
 2. Minimum ödeme tutarı 1 $
 3. %18 KDV + %20 Stopaj gibi kesintiler yapılmıyor
 4. Site onayı  gerekmiyor. Bu yüzden sitesinin adını ekleyen herkes anında kazanmaya başlıyor
 5. Her türlü siteyi ekleyebiliyorsunuz
 6. Yetişkin içerikli reklamlar bulunuyor
 7. Herhangi bir virüs, trojan, yönlendirme bulunmuyor
 8. Popads (popup reklam) 1.000 gösterim başına 1$
 9. Ücretsiz barındırılan web sitelerini kabul eder
 10. Ödeme yöntemi olarak Paypal kullanılıyor
 11. Kazançlar haftalık olarak ödenir

ylliXMedia PREMIUM Reklamlar

Siteniz yüksek dönüşüm oranına sahipse, Günlük 500’den fazla reklam gösterimi olursa ylliXmedia PREMIUM Reklamlar çıkmaya başlar bu reklamlar daha kalitelidir bunun yanı sıra, günlük ödemeler yapılır, yüksek eBGBM ve prim verilir.

Not: Sisteme kayıt olduktan sonra yaklaşık 1-2 hafta içinde kesin sonuçlar alınabiliyor bu yüzden web sitenizde deneyecekseniz bu süreyi beklemenizi tavsiye ediyoruz.

NASIL ÜYE OLURUM

Siteye 2 farklı şekilde kaydolabilirsiniz. 1, Yayımcı (Publisher) 2, Reklamveren (Advertiser) Aşağıdaki butonlardan üyelik tipini seçip kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

siteye-git

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir