planetside

Planetside 2 İndir – Online Strateji ve Aksiyon Oyunu

Planetside 2 İndir/Download – Sony Online Entertainment tarafından Forgelight oyun motoru ile geliştirilen bilim kurgu temalı MMOFPS oyunu PlanetSide 2, 20 Kasım 2012 itibariyle ProSiebenSat.1 Games tarafından yayınlanmaya başladı. İlk versiyonu 2003 yılında piyasaya sürülen oyun, birçok özellik kazandırılmış yeni versiyonunda 3 farklı imparatorluğun Auraxis kıtalarındaki mücadelesini konu alıyor.

PlanetSide 2‘de her oyuncu kendi stratejisine göre özelleştirilebilir 20′den fazla temel silaha erişebiliyor. Ayrıca oyunda her imparatorluğa özel iki taşıt olmak üzere 10′dan fazla taşıt yer almakta. Hava ve kara taşıtlarının yanı sıra jetpackler ile gökyüzünde dilediğinizce hareket etmeniz de mümkün. 3 farklı imparatorluk ve 6 farklı sınıfın yer aldığı PlanetSide 2‘deki seçenekleriniz şu şekilde:

İmparatorluklar: Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı
Sınıflar: Mühendisler, Ağır Taarruz, Casus, Doktorlar, Hafif Taarruz, Mekanize Taarruz Dış Kostümü (MAX)

Oyunda ilerledikçe çeşitli dövüş sınıflarının kilitlerini açabileceksiniz, bu sayede istediğiniz zaman sınıflar arasında geçiş yapma şansına sahip olacaksınız. Sınıflara özel çok sayıda silah seçeneği ve teknoloji harikası birçok taşıt yüzünden oyun sırasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Devasa haritalarında farklı modlarda zaman zaman günler süren savaşlara tanık olacağınız PlanetSide 2 bir çok etkileyici özelliğiyle sizi bekliyor.

Oyna Butonİndir Buton

Video İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir