Rode Online

Rode Online İndir – Online Savaş Aksiyon Oyunu

Rode Online (Rise of Dragonian Era), Netgame tarafından yayınlanmakta olan Türkçe ve ücretsiz olan MMORPG türünde bir oyundur. İçerik olarak ise mistik karakterlerin, yaratıkların ve ejderhaların yer aldığı fantastik bir online strateji oyunudur.

Rode Online, adından da anlaşılacağı gibi ejderhaların yükselişte olduğu bir hikayeyi konu almaktadır. Oyunda bulunan ejderhaların üstüne binerek havada gezebilirsiniz üstelik hem PvE (Oyuncu Yaratıklara Karşı) modunda hem de PvP (Oyuncu Oyuncuya Karşı) modunda üzerinde olduğunuz ejderhalarla savaşlara katılabilirsiniz.

Batılı dünya görüşünü benimsemiş olan Ateş Ulusu (Firean) ve Doğulu dünya görüşünü benimsemiş olan Su Ulusu (Azurian)’nun amansız mücadelesinin yer aldığı savaşlarda bu iki ulusun altı farklı karakteri yer almaktadır. Bu karakterleri şu şekilde tanımlayabiliriz.

Ateş Ulusu (Firean)Asrai: İnsanlarla evlenen elflerin çocuklarındandır. Doğayı sınamak ve kontrol etmek üzere kendilerine seçilmiş olanlar derler. Savaşçı, Düzenbaz ve Ruhban sınıflarını seçebilirler.
Shedi: Vahşi kurtları ve diğer hayvanları kontrol edebilen karanlığın ustalarıdır. Gizemli bir geçmişleri vardır. Savaşçı ve Düzenbaz sınıflarını seçebilirler.
Halfkin: Dünyanın doğu bölgelerine ilk seyahat eden kaşiflerdir. Meraklarının bir sınırı yoktur ve onlarla seyahat hep eğlenceli olmuştur. Savaşçı, Düzenbaz ve Büyücü sınıflarını seçebilirler.

Su Ulusu (Azurian)Orial: Doğanın gardiyanlarıdır. Haksızlıklara dayanamazlar ve yozlaşmış otoriteye karşı çıkarlar. Savaşçı, Düzenbaz ve Ruhban sınıflarını seçebilirler.
Sinkong: Zor bulunan tıbbi bitkilerin gardiyanlarıdır. Düşmanlıklarını ömür boyu sürdürecek yapıda değillerdir. Fakat yakın arkadaşlık kurmakta da bir o kadar zorlanırlar. Savaşçı ve Düzenbaz sınıflarını seçebilirler.
Kaebi Kaybettikleri ateş gücünü almaya çalışırlar. Buna rağmen huzur içinde yaşamak için çalışırlar. Savaşçı, Düzenbaz ve Ruhban sınıflarını seçebilirler.

Rode Online’da meslek seçimi de vardır ve istediğiniz bir mesleği seçerek geliştirebilirsiniz.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2212″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir