AirRivals

AirRivals İndir – Aksiyon Savaş Oyunu

Avrupa’da Gameforge tarafından yayınlanan Air Rivals, Kore merkezli online oyun şirketi MasangSoft tarafından geliştirilen 3 boyutlu MMORPG (uçuş/nişan) oyunudur. Bir çok ülkede 10′dan fazla yayıncı tarafından oyunseverlerle buluşturulan Air Rivals‘ın orjinal adı ise Ace Online. 2006 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren oyun tipik MMORPG özelliklerini taşımakla birlikte hikayesi ve içeriğiyle aynı kategorideki diğer oyunlardan ayrılıyor.

FPS görüş açısına sahip olan Air Rivals‘da her oyuncu gear adı verilen hava araçlarının kaptanı rolündedir. Sahip olduğunuz gear ile gezegenin her noktasına özgürce uçabilir, PvE ve PvP savaşları yapabilirsiniz. A-Gear, B-Gear, I-Gear ve M-Gear olmak üzere farklı özelliklere sahip 4 eşsiz araç tipinin bulunduğu oyunda kullanıcıların seçebileceği 10 ayrı karakter yer alıyor.

Havada ve karada mücadele edebildiğiniz Air Rivals‘da tamamladığınız görevler ve galip geldiğiniz savaşlar sonucunda çeşitli hediyeler ve tecrübe puanı kazanırsınız. Bu tecrübe puanı seviye atlamanızı sağlarken kazandığınız hediye eşya ve paralarla hava aracınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Air Rivals‘da Bygeniou City United (BCU) ve Arlington National Influence (ANI) olmak üzere birbirine düşman 2 taraf bulunuyor. Ayrıca her RPG’de bulunan gurup ve lonca sistemini burada da görüyoruz. Air Rivals‘ta gruplar filo ismiyle bilinirken loncalar tugay olarak adlandırılıyor.

Oyunda 4 adet gemi vardır ve her birinin özelliği vardır.

  • I-Gear  : Hava muharebesi.AirRivals ‘ ın en hızlı gearıdır.Başlıca özellikleri manevra ve saldırıdır.
  • B-Gear  : Hava bombardımancısı.AirRivals ‘ da genelde belirli alana toplanmış gemileri patlatmakta ( Büyük Patlama adlı yetenek sayesinde ),ve daha bir sürü alanda kullanılır .
  • M-Gear  : Destek uçağı.Başka bir geminin yetenek puanını kendisi doldurabilir ( Tam Yenileme adlı yetenek sayesinde ) geminin canını kendisi doldurabilir , başka bir geminin yakıtını kendisi doldurabilir , başka bir geminin yeteneklerini sıfırlayabilir ve takımındaki ( formasyon )her geminin atak puanını arttırabilir .
  • A-Gear  : Uzman kara muharebesi.Tank gibi görünür.Karada,havada ve denizde gidebilmektedir.

Oyun var olmayan Phillon gezegeninde geçmektedir.Oyunda 2 adet oyuncu kontrolünde (Anı,Bcu),1 adet bilgisayar kontrolünde (Vatallus) ırk bulunmaktadır.

kaydol indir

line

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir