Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms İndir – Ücretsiz Strateji Oyunu

Stronghold Kingdoms – (Ücretsiz Strateji Oyunu) Dünyanın ilk uzun ömürlü kale MMO’su olan Stronghold Kingdoms’da ortaçağ beyi hayatı yaşa. Eşsiz bir PC strateji oyunu olan Stronghold Kingdoms, çevrimiçi etkileşimi ve topluluğu detaylı bir şekilde tasarlanmış ortaçağ dünyasıyla ve binlerce gerçek dünyadan oyuncuyla bir araya getiriyor.

Web ve PC tabanlı oyun tarzının benzersiz bir karışımı olan Stronghold Kingdoms, çarpıcı köyler ve masalsı savaşlarla bezenmiş zengin orta çağ dünyasıyla online etkileşim ve topluluğu birleştiriyor. Gerçek zamanlı oyun tarzının uzun dönemli planlamayla karışımı strateji türüne yeni ve orijinal bir hava getiriyor.

Ücretsiz oynanabilen online oyunda, dünyanın dört bir yanından oyuncular tam kontrolü elde etmek uğruna birbirlerinin ihtilaflarına karşı kıyasıya savaşıyor; ancak yalnızca askeri güç bu amaca ulaşmak için yeterli değil! Lordlar ve leydiler ekonomik sınırlar çizerek, topraklarında yapılar inşa ederek ve ziyafetler düzenleyerek barış içinde yaşama imkanına da sahip!

Bu geniş ölçekli orta çağ simülasyonunda gerçek zamanlı olarak binlerce online rakibe karşı güç ve şan mücadelesi verirken tek yetki sizin elinizde; boş kaleleri ele geçirebilir, bölge beylerini alt edebilir, ihtilafınızın savaş harcamalarını karşılayabilir, huzur içinde hayvan güdebilir ve ülkeye manevi ve maddi güzellikler katabilirsiniz… veya tüm bunların hepsini bir arada yapmaya ne dersiniz? Geniş bir yelpazeye yayılmış istatistikler ve sıralamalar her oyuncunun bir hedefi olmasını sağlıyor. Sıralamalar arasında “Ayın Kuşatma Elemanı”ndan tutun “Kurtboğan”a varan seçenekler mevcut.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir