1:03 am - Pazar Temmuz 13, 2019

Sudden Attack İndir – Online Savaş Oyunu

91 Görüntüleme adminc 1 Yorum
Tweet
Sudden Attack

Sudden Attack MMOFPS bir oyun olarak gerçekten kendi türünde ilk olduğu gibi, tüm modern taktik shooter oyunu MMO’larının anası niteliğindedir. Her biri başarılı birer MMOFPS olan Combat Arms ve Wolfteam bile Sudden Attack‘tan alıntılar yapılarak oluşturulmuştur. Diğer MMOFPS’ler ile karşılaştırıldığında haritalar ve oyun modları benzerlik gösterse de oyun temposu daha hızlıdır. Aynı anda 16 oyuncu oynayabilme özelliğine sahip oyundaki bazı oyun modlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Deathmatch: Bu oyun modu iki takım halinde oynanır ve oyuncunun karakteri öldükten bir kaç saniye sonra doğuş bölgesinden tekrardan oyuna başlar. Belirli bir süre içerisinde karşı takımın oyuncularından en çok öldüren takım oyunu kazanır.

Bomb Diffusal: Oyuncular iki takım halinde; terörisler (kırmızı renkte) ve anti-teröristler (mavi renkte) olmak üzere takım seçerler ve oyuna başlarlar. Teröristler oyunu kazanmak için ya anti-teröristlerin tamamını öldürmeleri gerekir ya da belirli yerlerdeki bomba kurma bölgelerine bombalarını yerleştirerek bombanın patlamasını beklerler. Anti-teröristler ise teröristlerin tamamını öldürerek ya da kurulan bombayı etkisiz hale getirerek oyunu kazanırlar. Counter-Strike oynayanlar için bu oyun modu tanıdık gelecektir.

Siege: Bu oyun modu da tıpkı deathmatch modunda olduğu gibi iki takım halinde oynanır ve oyuncular öldükten birkaç saniye sonra dirilme alanında yeniden oyuna başlarlar. Farklı olarak ise bu oyun modunda takımlar harita üzerindeki belirli bölgeleri ele geçirip belli bir süre elinde tutması yani karşı takıma o bölgeyi kaptırmaması gereklidir. Verilen süre içerisinde en çok bölgeyi ele geçiren takım oyunu kazanır.

Sudden Attack tanıtımının başında da söylediğimiz gibi oyun MMOFPS türünün öncüsü olarak bilinen ve son derece özgün (kendine has) olan çevrimiçi oynanabilen online silahlı bir oyundur.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player="1" mediaid="2292"]

 

Son Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Yorum to “Sudden Attack İndir – Online Savaş Oyunu”
  1. İsmail TEPELİ
    # 01 Nisan 2018 at 08:52

    Point Blank’e çok benziyor.

Yanıtla