rising cities

Rising Cities Oyna – Online Strateji Oyunu

Bigpoint’in yeni oyunlarından birisi olan Rising Cities size bir belediye başkanı olma şansı tanıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirerek iyi işler çıkaran bir belediye başkanı olabilirsiniz ve şehrinizin sembolü haline dönüşebilirsiniz. Yeni yuvanız Rising Cities’e hoşgeldiniz Bigpoint’ten yeni bir çılgınlık belediye başkanlığı oyunu Rising Cities tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir oyun.

Cities’de belediye başkanlığı yapmak göründüğü kadar kolay değil. Mühendislik, mimarlık ve yöneticilik gibi bir çok yeteneğe sahip olmalı ve bu yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalısın. Evler yaparak insanların şehre gelmesini sağlamalı, etraftaki çöp ve döküntüleri temizlemeli, çeşitli yaşam alanları inşa ederek halkının refah seviyesini yükseltmelisin.

Ticaret ve endüstri
Ücretsiz oyundaki metropolünün gerçek bir şehir gibi çok kaynağa ve enerjiye ihtiyacı var. Rising Cities’de krize dayanıklı bir endüstri kurup çok çeşitli endüstri malları üret. Onları metropolünü geliştirmek için kullan veya pazar yerinde diğer ücretsiz oyun oyuncularıyla ticari ilişkiler kur.

Denge çok önemli
Rising Cities’de vatandaşlarının istekleri ve ücretsiz oyundaki şehrinin gereksinimleri arasında iyi bir denge kur. Ücretsiz oyun Rising Cities’deki vatandaşlar beton dolu sıkıcı bir yerde yaşamak istemez. Rising Cities’de onların gereksinimlerine kulak ver ve böylece mutlu olmalarını sağla ve cebini doldur.

Ücretsiz oyun Rising Cities’de hemen dünyanın en başarılı metropolünü kur ve gücün ve zenginliğin tadını çıkar!

kayıt ol oyna

line

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir