Victory: The Age of Racing İndir – Online Ralli Oyunu

Victory Age of Racing İtalyan merkezli bağımsız oyun stüdyosu Vae Victis tarafından yapılan Free to Play (Bedava) Online bir araba yarışı. Oyunda 1960’ların Formula arabalarını Block sistemi denilen sistem ile birbirinden farklı kombinasyonlar ile istediğimiz şekli verebileceğiz. Araçlarda modifiye seçeneği olacak ve dış görünüm için oldukça fazla seçenek bulunacak. Ayrıca kokpit kamerası da mevcut olan oyunda Rookie, Semi Pro ve Proclass zorluk seviyeleri bulunacak. Ayrıca oyun gerçekçi araç efektleri ve Collision denilen çarpma efektlerinide oyunculara vaad ediyor.

Bu oyununda araba yarışı oyunu severler için müthiş arabalar ve inanılmaz eğlenceli pistler hazırlanmış olması farklı ve değişik özelliklerde araba yarışı oyunu oynama imkanı sağlıyor. Araba yarışı hayranlarının dikkatini çekebilecek olan bu oyunda sizleri çok heyecanlı yarış mekanlarında yer almanızı sağlayacak olan arabaların içerisinde nefes kesen mücadelelere katılmaya ne hazır olun. Oyun yeni çıktığından dolayı bazı eksikleri var ama hergün güncellenen oyun yapısı sayesinde çok daha eğlenceli oyun oynamanızı hedefleyecek olan yarış kategorilerinden birini seçerek inanılmaz eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Araba yarışı oynamak isteyen ve yeni özellikleri keşfetmek isteyen oyun severlerimize tavsiye ettiğimiz bu oyunu ilk başlarken kendinize çok şık modern donanımlara sahip olan araçlardan birini seçip üzerinde yaptığınız modifiye çalışmaları sonucunda çok daha kaliteli araba tasarlayabilecek olduğunuz bu oyunu muhakkak oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunda çok şık tasarlanan yarış mekanları sizlere gerçekçi ve estetik yarışlarda boy göstermenizi sağlayacaktır.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2527″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir