prime world

Prime World İndir – Online Savaş Oyunu

Prime World, online oyun severlerin beğenisini kazanan, sıradan strateji oyunlarından çok daha fazlasını sunan ücretsiz bir savaş oyunudur.

Prime World, macera ve strateji oyunlarına yeni bir boyut kazandırarak; oyunculara karakterlerini sadece savaş alanında geliştirme imkanı değil, aynı zamanda kendilerine ait kalede savaşta kullanılacak olan ölümcül yetenek kombinasyonlarını seçme ve mükemmeleştirme imkanı da tanıyor. Bu da, oyunun geniş yetenekler yelpazesinde herkesin kendi oyun tarzına uygun benzersiz bir karakter oluşturabileceği anlamı taşıyor.

Prime World Evreni

Oyunun temeli, iki ulus arasınsaki bir çatışmanın hikayesidir: Dok İmparatorluğu ve Adornia Krallığı. Bu iki rakip, kritik bir kaynak olan Prime’ın denetimi için sürekli savaş halindedir. Daha fazla prime kazanan savaşı kazanacaktır! Prime bir enerji kaynağı, dünyayı değiştiren tehlikeli bir yabancı maddede, kullananlara inanılmaz güç kazandıran bir elementtir ve bu dünyada herkes Prime’a ihtiyaç duyar. Prime’ı kontrol eden, dünyayı kontrol eder.

prime-world-3

Savaş Alanı

Prime World, Dok İmparatorluğu ve Adornia Krallığı arasındaki bitmek tükenmek bilmeyen savaşlara sahne olur. Savaşın sonucu katılan oyunculara bağlıdır. Oyuncular, kontrol ettikleri kahramanlar sayesinde kendi askerlerini destekler, yeni bölgeler ele geçirmeye ve düşman üssünü yok etmeye çalışır. Düşman askerleri de kahramanlar tarafından desteklendiği için, galibiyet kolay değildir. Yalnızca, en tutarlı takım, birlikte çalışarak, kurnazlık, cesaret ve becerileri sayesinde günün galibi olacaktır.

prime world 4

Kale ve İnşası

Her Prime World oyuncusu, operasyonların merkez üssü ve kahramanlarının evi olan kendi kalesinin lordu veya leydisidir. Oyuncu kale içerisinde madenden, dekoratif yapılara kadar bir çok farklı türde bina inşa edebilir, yeni beceriler yaratabilir ve yaklaşan savaş için kahramanlarına yeni beceri kombinasyonları hazırlayabilir. Kalenin altyapısı ve üretimi Prime World  için önemli bir oyun elementidir. İyi bir kale, savaşta avantaj sağlar!

indir butonu küçük

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir