ücretsiz smf oyun temaları

Ücretsiz Smf Oyun Temaları (Gaming Themes)

Ücretsiz smf oyun temaları (gaming themes) simple machines forum için tasarlanan tasarımlardır. Smf oyun temaları oyun indirme forumları, oyun şirketleri tarafından oluşturulan tanıtım ve destek forumları ve oyunlarla ilgili bilgi paylaşan forum toplulukları için uygun olarak tasarlanmıştır. Listede yer alan tasarımlar ücretsiz olmalarına rağmen gerekli olan tüm fonksiyonlara ve öğelere sahiptirler. Css dosyalarını ve görselleri değiştirerek kendi logonuza uygun bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Simplemachines.org veya yandex disk servisi üzerinden indirebilir ve dilediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz.

Smf, wordpress içerik yönetim sistemi gibi tasarımların canlı demolarınının yer aldığı sayfalar yerine tasarımın tam boy görsellerini demo olarak sunmaktadır. DzinerStudio ve SMF Tricks demo sayfa yönlendirmeleri hariç diğer demolar tasarım görsellerine yönlendirilmiştir.

 1  MysticJade Theme

MysticJade Theme

MysticJade smf teması, DzinerStudio tarafından yayınlanan simple machines forum temasıdır. Forum sürümünüz 1.1.x ise tema hata verecektir. Tema sadece Smf 2.0.x sürümleri ile uyumludur.

Yeşil ve siyah renklerden oluşan MysticJade teması oyun, güvenlik, webmaster, bilişim, korku ve müzik guruplarının forum sitelerinde kullanılabilir. Yaşanabilecek sorunlar için destek forumu üzerinden tema üretcisi ve kayıtlı kullanıcılardan yardım alabilirsiniz.

Not: Demoları SMF 2.0 Themes menüsünden tema adını seçerek görüntüleyebilirsiniz.

indirindir bulutdemo

 2  SilentWave Theme

SilentWave Themes

SilentWave smf teması DzinerStudio tarafından yayınlanan smf 2.0.x uyumlu ücretsiz bir çok amaçlı smf temasıdır.

SilentWave (sessiz dalga) simple machines forum sisteminde kullanabileceğiniz kullanışlı, sade ve hızlı bir temadır. Açık mavi tonların kullanıldığı tema basit ve sade bir tasarım arayanlar için ideal bir seçimdir. Bir kaç ufak özelleştirme ile oyun, yazılım, webmaster, spor ve sinema forumları gibi bir çok alanda kullanılabilir.

indirindir bulutdemo

 3  DarkBreak Theme

darkbreak theme

DarkBreak smf teması, DzinerStudio tarafından sunulan ücretsiz bir smf oyun, güvenlik ve korku temasıdır. Anasayfa (header) üst kısıma web sitenizin içeriğine göre banner ekleyebilir ve farklı bir konsept tasarıma sahip olabilirsiniz. Diğer tasarımlardan farklı olan darkbreak düz bir görünüm (flat) ile hazırlanmıştır.

indirindir bulutdemo

 4  Overview Theme

overview theme

Overview smf teması, DzinerStudio smf template üreticisi tarafından sunulan ücretsiz smf temasıdır. Siyah ve turuncu renklerin kullanıldığı tema çok amaçlı kullanıma uygundur. Ortalanmış sayfa düzeni ile hazırlanan bu tasarım üreticinin diğer temalarında da yer alan tüm ana fonksiyonlara sahiptir.

indirindir bulutdemo

 5  Inferno Theme

inferno theme

Inferno teması, DzinerStudio tarafından yayınlanan ücretsiz smf temasıdır. Siyah ve kırmızı renk tonları kullanılmıştır. Tema üzerinde değişiklikler yaparak istediğiniz projelerde kullanabilirsiniz.

indirindir bulutdemo

 6  Red Sample Theme

red sample theme

Red sample smf teması, Diego Andrés tarafından açık renk tonlarıyla hazırlanan 2.0.x uyumlu bir oyun temasıdır. Harektli menü dizilimi, hareketli kullanıcı girişi alanı ve footer alanında sosyal ağ simgeleri yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 7  Softer Theme

softer theme

Softer smf teması, Diego Andrés tarafından tasarlanan ve SMF Tricks tarafından sunulan kaliteli bir temadır. Bilgisayar, yazılım ve güvenlik gibi alanlarda kullanılabilir. Javascript ile oluşturulmuş harektli gölge efektleri ve footer alanında youtube, facebook ve twitter sosyal ağ ikonları yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 8  Wrap Theme

wrap theme

Wrap smf teması, Daniel tarafından (full-width) tam genişlikte hazırlanan ücretsiz bir smf oyun temasıdır. Sadeliği ve profesyonelliği bir arada isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Renkli olarak hazırlanan forum istatistikleri ve kullanıcı alanları tasarımın daha güzel görünmesini sağlamıştır.

indirindir bulutdemo

 9  Habbingo Theme

habbingo theme

Habbingo smf teması, Daniel tarafından tasarımı yapılan çok amaçlı kullanıma uygun smf 2.0.x temasıdır. Üst kısımda duyuru yapabileceğiniz kayan metin alanı ve sosyal ağ hesaplarınızın linklerini paylaşabileceğiniz sosyal simgeler yer almaktadır.

indirindir bulutdemo

 10  HabboMac Theme

habbomac theme

HabboMac smf teması, Diego Andrés tarafından parlak renklerle tasarımı yapılan çok amaçlı kullanıma uygun smf 2.0.x temasıdır.

indirindir bulutdemo

 12  HabboLand Theme

habboland theme

HabboLand smf teması, Diego Andrés tarafından tasarımı yapılan çok amaçlı kullanıma uygun smf 2.0.x temasıdır.

indirindir bulutdemo

 13  Simple GTA Theme

simplegta theme

Simple GTA smf teması, Diego Andrés tema tasarımcısının Grand Theft Auto oyun görsel öğeleriyle hazırladığı saydam ve dinamik bir oyun temasıdır.

indirindir bulutdemo

 14  GamerZ Theme

gamerz theme

GamerZ smf teması, Diego Andrés tarafından yayınlanan çok amaçlı profesyonel bir temadır. Bu tasarım css3 ile hazırlanmıştır bu yüzden eski sürüm tarayıcılarda görüntülenmez.

indirindir bulutdemo

 15  Bad Company 3 Theme

bad company 3 theme

Battlefield Bad company 3 smf teması, Akyhne tarafından sunulan 2.0.x uyumlu smf oyun temasıdır. Battlefield savaş-aksiyon oyunundan uyarlanan başarılı bir tasarımdır.

indirindir bulutdemo

 16  Black Ops Theme

black ops theme

COD: Black Ops smf teması, Akyhne tarafından Call of Duty oyun serisinden esinlenerek parlak siyah renk tonlarıyla hazırlanmış bir smf şablonudur.

indirindir bulutdemo

 17  C & C Theme

c c theme

C & C smf teması, Akyhne tarafından oluşturulan Command & Conquer strateji oyunundan uyarlanmış kullanışlı bir smf oyun temasıdır. Smf 2.0.x uyumlu tasarım css3 ile güçlendirilmiş ve tüm tarayıcılarda sorunsuz görüntülenmektedir.

indirindir bulutdemo

 18  Bad Company 2 Theme

bad company 2 theme

Bad company 2 teması, Akyhne tarafından sunulan 2.0.x uyumlu smf oyun temasıdır. Battlefield savaş-aksiyon oyunundan uyarlanan başarılı bir tasarımdır.

indirindir bulutdemo

 19  Dirt 3 Theme

dirt 3 theme

Dirt 3 teması, Akyhne tarafından Colin McRae Dirt oyunlarından esinlenerek oluşturulmuş profesyonel bir temadır. Parlak ışıklı bir tasarıma sahip olan bu tema smf 2.0.x sürümleri ile uyumludur.

indirindir bulutdemo

 20  Gladiatus Theme

gladiatus theme

Gladiatus smf teması, WannaBeDie tarafından uyarlanan savaşçı gladyatör öğelerinin yer aldığı kaliteli bir smf oyun temasıdır. Tasarım smf 2.0 sürümleri üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Anasayfanın üst kısmında savaş görsellerinin yer aldığı bannerı kendi forum projenize göre değiştirerek farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kullanılan yazı fontu (Planet Estyle) tema dosyasının altında yer almaktadır tema uyumu açısından kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yasal Uyarı: Grafikler üzerindeki tüm yasal haklar Gameforge Productions GmbH şirketine aittir.

indirindir bulutdemo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir