4story indir

4Story İndir – MMORPG Savaş Oyunu

4Story Int Zemi tarafından hazırlanan Gameforge tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyunun konusu ve amacı Metin2 ile aynıdır.Oyunda 2 imparatorluk vardır.Oyunun yeni yaması ile 80 seviye ve üstü oyuncular için özel bir imparatorluk ‘Gor’ oyuna gelmiştir.

Muhteşem grafikleri ve olağanüstü görsellikleriyle muhteşem bir oyun şölenine hazır mısınız? Cevabınız evetse 4Story dünyasına girmeye hazırlanın. Oyunu oynarken çeşitli görevleri yaparak, diğer rakiplerle dövüşerek ve savaşarak birçok ödül kazanma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca, oyunda diğer oyuncularla birlikte gruplar kurarak farklı maceralara dalabilir ve oyundan aldığınız zevki arttırabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak online oynayabildiğiniz 4Story oyunu ile stratejik bir şekilde savaşları yönetin. Oyunu oynarken yapman gereken bazı görevler bulunmaktadır. Bu görevler oyuna farklı bir açıdan bakmanızı sağlarken oyundan zevk almanızı da sağlıyor.

Yine aynı şekilde grup olarak yapabildiğiniz bazı görevler bulunmaktadır. Zindanlar olarak adlandırılan bu bölümde takım olarak savaşıyor ve maceradan maceraya atlıyorsunuz. Oldukça tehlikeli olan ve seni nelerin beklediğini bilmediğin zindanlarda tetikte olman gerekiyor. Sadece senin değil tüm takım oyuncularının tetikte olması gereken zindanlarda başarılı olursan yeni kahramanlık hikayelerinde adın geçer ve birçok farklı ödülü kazanabilirsin.  Oyunda diğer oyuncularla da savaşma olanağın bulunmakta. Halkına yardım edip halkına saldıranlara karşı savunma kalkanı ol ve onları kurtar. Ayrıca halkının genişlemesi ve onlara yeni topraklar sunmak adına sende keşfe çık ve savaşarak bu yerleri ele geçir. Bu bölümde sadece kazananlar ödül kazanabilmektedir. Kazandığınız zaman yeni görevler, yeni köyler ve özel tüccarlar seni bekliyor olacak.

kaydol indir

line

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir