motigo

Motigo – Ücretsiz Webmaster Araçları

Motigo – Free webmaster tools (Ücretsiz Webmaster Araçları) dünya çapında yaklaşık 1.200.000 web sitesinde kullanılan ücretsiz profesyonel web araçları platformudur. Bu araçları kullanarak web sitenizi daha cazip hale getirebilirsiniz. Tüm motigo ugulamaları ücretsiz, kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Bu uygulamalar arasında en çok kullanılan araç web siteleri için trafik ve istatistik bilgilerini sağlayan Motigo Webstats’tır. Bunun yanından Forum, Ziyaretçi Defteri, Takvim ve URL kısaltma araçlarıda yer almaktadır. Yapmanız gereken tek şey siteye kayıt olup araçları oluşturmak. Araçlar online ortamda oluşturulmaktadır herhangi bir program kullanmanıza ve kod bilgisine gerek yok. Oluşturduğunuz araçların kaynak kodunu sitenize yerleştirmeniz yeterlidir.

Motigo Platformunda Yer Alan Araçlar

Ücretsiz web istatistikleri sayacı: Web siteniz için detaylı, gerçek zamanlı kullanıcı istatistikleri alın.Webstats web sitenizde trafiği izlemek ve kullanıcıların davranışlarını anlamak için olanak sağlayan ücretsiz bir web sitesi sayaç ve web analizi aracıdır. Kullanıcı sayfa görünümleri, benzersiz ziyaretçi, ziyaretçi lokasyonu gibi tüm trafik istatistikleri görebilirsiniz.

Ücretsiz forum sistemi: Online olarak kategori ve alt kategoriler şeklinde kendi forumunuzu oluşturun.Motigo forumu kullanıcıların görüş, deneyim alışverişi ve web sitesi ile ilgili konuları tartışırken birbirleri ile etkileşim kurmalarını sağlar. Diğer forum sistemlerine benzememekle beraber kullanımı ve yönetimi kolaydır. Özelleştirilebilir font , renk arka plan ve Html seçenekleri ve kullanıcı istatistikleri. Sistem admin ve kullanıcılar için giriş ekranları mevcuttur.

Ücretsiz ziyaretçi defteri: Veri tabanı ihtiyacı olmayan online etkileşimli kullanışlı ziyaretçi defteri aracı.Motigo ziyaretçi defteri ile web sitesi hakkında yorumlar yayınlıyabilir ve ziyaretçilerin sizinle iletişim kurmalarını sağlıyabilirsiniz. Ziyaretçiler önceki mesajları okuyabilir ve onlara cevap verebilir. Sistem yönetici panelinden yasaklşı kelime oluşturabilir ve spam bildirimleri engeliyebilirsiniz.

Ücretsiz takvim uygulaması: Online olarak takvim üzerinde etkinlik ve not ekleyin ve ziyaretçilerinizle paylaşın.Motigo online takvimi ile faaliyetler ve etkinlikler oluşturabilir ve bunu ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz. Aylık, haftalık veya günlük bazda olayları takvimeekliyebilirsiniz ve böylece olaylara ve aktivitelere daha fazla farkındalık ve destek oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz URL kısaltma servisi: Web siteniz için kısa url oluşturma.Ziyaretçilerinizin yeni ShortURL üzerine tıkladığınızda otomatik olarak orijinal uzun bir URL web sitesi adresi yönlendirileceksiniz.URL yönlendirme ücretsizdir ve asla sona ermez.

siteye-git

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir