Battlefield Heroes

Battlefield Heroes – Ücretsiz Online Savaş Oyunu

Battlefield Heroes Oyna/İndir Battlefield Heroes, online savaş – aksiyon oyunu “Heroes” ya da “BFH”, Battlefield markasının attığı yeni bir adım olmakla beraber, eğlenceli ve çok ciddi bir oynanış stresine girmeyi istemeyen oyuncuları hedef alır. Battlefield Heroes’da gerçekçi bir savaş alanında savaşan iki taraf bulunuyor. “Milli Ordu” ve “Kraliyet Ordusu”.

Aynı zamanda oyunun içinde yer alan yardımcı metinler ve sizi oyunda verilen yönerge metinleri tamamen Türkçe dil desteğine kavuşturulmuş. Oyundaki görevleri yerine getirirken zorluk yaşamayacaksınız.

Komik ve eğlenceli bir oyun olan Battlefield Heroes oyunculara ikinci dünya savaşını farklı br temada sunuyor. Bugüne kadar oynadığınız diğer bütün ikinci dünya savaşı konulu oyunlardan oldukça farklı bir yapım olan Battlefield Heroes sizleri ikinci dünya savaşının komik yüzü ile tanıştırıyor. Oyunu indirmeden önce oyunun resmi sitesinden oyuna kayıt olmalı ve kendinize bir hesap oluşturmalısınız. Oyuna üye olurken seçmeniz gereken iki taraf bulunuyor, Royal Army ve National Army, yani Almanlar ve İngilizler. Ayrıca tarafınızı seçtikten sonra oyunda bulunan 3 farklı askeri birlikten herhangi birini seçmelisiniz.

Battlefield Heroes Oyunda Yer Alan Taraflar:

  • Royal Army: İngilizler, askeri disiplinden oldukça uzak olan, adeta bir grup çaylağın yönettiği bir takım. Fazlasıyla rahat ve eğlenceli tavırları ile dikkat ediyorlar, neredeyse hiçbir şeyi ciddiye almayan bu takım savaştan çok sirk gösterisine çıkıyormuşçasına bir hava içindeler.
  • National Army: Almanlar, oyunda diğer takım olan Royal Army’nin aksine oldukça ciddi ve askeri disiplinin hakim olduğu bir takımdır. Gözü pek, güçlü ve fazlasıyla kendini beğenmişlerdir. Savaş için doğdukları söyleniyor.

Taraflar:

Denge olarak bakıldığında iki tarafta eşittir. Farklı silahlar kullanıyorlar fakat bu silahlar güç, mermi ve hız bakımından eşittir.

Örneğin; Milli Ordu’daki ağır makineli tüfek Kraliyet Ordusu’ndaki ağır makineli tüfekle aynı hasar oranına sahiptir.

Sınıflar:

Battlefield Heroes’da 3 farklı sınıf vardır. Bunlar Gunner, Soldier ve Commando’dur . Her sınıfın kendi özellikleri ve birbiriyle ortak özellikleri vardır. Hepsi iki silah ve araçlara zarar vermek için bir patlayıcı taşır. Her bir araç tipini kullanırlar ve özel yetenekleri vardır. Ve her sınıfın yetenekleri farklıdır.

Seviye sınırı (Ulaşabileceğiniz en yüksek seviye) şu anda 30’dur.

Oyna Buton

Video İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir