areklam

AReklam – Gösterim Bazlı (CPM) Yerli Reklam Ağı

AReklam, gösterim bazlı reklam (cpm) kazanç sağlayan 2012 yılından bu yana 400+ yayıncı ve sayısız reklam vereni bulunan yerli reklam ağıdır. Yüksek fix CPM modeli ve kesintisiz ödeme imkanı diğer networklerden ayıran özelliklerin başında geliyor.

İnteraktif reklam modellerini bir arada barındıran AReklam reklam veren markalara özel geliştirmiş olduğu stratejik planlamaları ile maxsimum verimi elde etmek üzere her kampanyada 7 farklı kategoride 400+ web sitesi ile daha fazlaya kişiye erişiyor. İnteraktif reklam modellerinde geri dönüşleri yüksek olduğunu savunana Areklam kampanya yöneticileri, geniş ölçülü reklam modellerin kullanıcı tarafınfan daha fark edilir olması nedeni ile markaya perfomans ve brandingi bir arada sağlıyor.

Alışıla gelmiş ntersitial reklam modellerinin yanında video intersitial, interaktif form intersitial ,retargeting intersitial ve pazar payını sürekli arttıran mobil cihazlara özel farklı mobil intersitial çözümleri sunuyor.

AReklam Kimdir?

AReklam, 2012 yılında dijital medyanın iş ve günlük hayatımızda oynayacağı rolün önemi ve doğacak olan profesyonel hizmet ihtiyacı düşünülerek kurulmuş, “internet reklamcılığı” konusunda uzmanlaşmış bir reklam ajansıdır.

Şirketlerin dijital mecrada tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek konumda olan AReklam, başarının uzun soluklu işbirlikleri ile yakalanabileceğinin bilincindedir. Her kurum ve kuruluşun dijital medyada yer almasının kaçınılmaz olduğu günümüzde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm ortağınız olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı amaçlıyor.

Markalar için “Medya Pazarlama” stratejileri oluşturur, iletişim sürecindeki uygulamaların baştan sona üretim ve yönetimini üstlenir.

AReklam; İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

AReklam Reklam Türleri

Display Reklam: Banner reklamcılığı da denilir. Bu uygulama ile sitenizi veya ürününüzü tanıtan, size özel bannerler hedef kitlenize uygun mecralarda yayınlanır ve bu bannerler tıklandiginda kullanici sizin sitenize yönlenir.

Masthead Reklam: 970×250 ve 940×250 piksel boyutunda, sayfa içi reklam birimidir. Kullanıcı etkileşimini mümkün kılan link ekleme özelliği ile bu formatta yüksek marka etkileşimi yaratılabilir. Demografik, kategori ve anahtar kelime bazında reklam olanağı sunan Masthead reklam yayınları marka açısından önem teşkil ediyor.

Interstitial Reklam: Interstitial reklam modelleri ile marka bilinirliği yaratabilir, bilgi toplayabilir, ziyaretçileri satın alma kararına yönlendirebilirsiniz.

Mobil Reklam: Mobil reklamcılık, cep telefonları veya diğer mobil cihazlar üzerinde yapılan reklam çalışmalarıdır. Mobil telefonlar sadece iletiim kurmak için kullanılmaz. Ayrıca yeni bir reklam alanı olarak da kabul edilir.

Video Reklam: Video reklamlar, yayın öncesi, süreci ve sonrasında verilen video akış reklamlarıdır. Bu akış sürecinde reklam, yine video, animasyon, oyun ya da müzik üzerinden verilebilmektedir.

AReklam Özellikleri

  • Hesap onayı gerekiyor
  • Minimum trafik limiti yok
  • Ödeme günü her ayın 5’idir
  • Minimum ödeme tutarı 100 TL
  • Destek e-posta adresi bulunmaktadır
  • Google Politikalarına uygun web siteleri başvurabilir
  • Blogspot uzantılı ve ücretsiz alan adlı siteler kabul edilmemektedir

Siteye Git Buton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir