Game Of Thrones

Game Of Thrones Görsel Efektleri

Son dönemlerin en ünlü dizisi Game of Thrones‘un görsel efektlerinin nasıl yapıldığını anlatan bu video, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

George R.R. Martin’in kurgusal dünyasına televizyonlarda hayat veren ve her ayrıntının çok büyük önem taşıdığı, her bir bölümün sinama filmi gibi çekildiği o zorlu süreç hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz. Kuzey’i ayıran Duvar’dan Meereen’in devasa piramitlerine Game of Thrones’un nefesleri kesen sahnelerinden sorumlu animasyon evi Rodeo FX’in bu kamera arkası görsel efektlerini izleyince gözlerinize inanamayacaksınız.
Artık bir simge haline gelen ‘Game of Thrones’ tema müziği arka planda çalarken, boş çöl ovaları dijital animasyonla yaratılan Lekesizler ordusuyla doluyor, küçük kulübeler Meeren şehri olarak yükseliyor ve ölümlü oyuncular soğuk ve ürkütücü Ak Gezenlere dönüşüyor.

Gelişen teknoloji sayesinde filmler sınır tanımıyor! Peki ağzımızı açık bırakan görsel efektlerin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? İşte Game of Thrones dizisine ait görsel efektler

Game Of Thrones / Rodeo FX Effects

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir